TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Big Save slevy na AliExpressu

tipy-z-ciny-471-AliExpress Big Save slevy

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínského online tržiště AliExpress. Sotva „došuměly“ ty letní, už jsou tu další zajímavé slevy Big Save, v rámci kterých jdou najít opravdu pěkně zlevněné produkty. U některých je možné skutečně nižší cenu porovnávat i s nabídkou českých shopů.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

ROMOSS 60000mAh 100W outdoor powerbanka

Kapacitně i výkonnostně našlapaný kousek od ověřeného (a i u nás prodávaného) výrobce. Nicméně tato 100W verze v českých shopech k mání běžně není a přitom aktuálně vyjde na velmi slušné peníze.

Cena: 1 890 Kč

ANRAN C3 kamera se solárním panelem

Malý návrat k poslednímu dílu Tipů, kde jsme se věnovali zařízením s solárním napájením. Tato kamerka ve výběru nebyla, ale pozornost si určitě zaslouží. Mimo jiné díky šikovnému designu se zabudovaným panelem rovnou v těle kamery. Tento model je velmi dobře hodnocený a rovněž se prodává i u nás.

Cena: 1 040 Kč

Soundcore by Anker Space A40 bezdrátová sluchátka

Jeden z nejoblíbenějších modelů sluchátek značky Soundcore, kterou má pod palcem dobře ověřený Anker. Tyto špunty nabídnou například adaptivní ANC, bezdrátové nabíjení, výdrž až 50 hodin nebo kodek LDAC.

Cena: 1 860 Kč

Baseus 65W GaN adaptér

Víceúčelový napájecí adaptér, který má nejen čtveřici USB konektorů, ale také klasickou 230V zásuvku (se SCHUKO svorkami, bez zemnícího kolíku). Také se prodává v českých e-shopech, nicméně na AliExpressu nyní stojí o něco míň. K dispozici je i výkonnější 100W verze.

Cena: 910 Kč

TECLAST P40HD tablet

Středně vybavený tablet za (nyní ještě víc) velmi lákavou cenu. Tento model nabízí paměťovou kombinaci 8/128 GB, desetipalcový Full HD displej, Android 13, procesor UNISOC T606, double SIM slot i místo na paměťovou kartu, standard Widevine L1 nebo baterii s kapacitou 6 000 mAh.

Cena: 2 160 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Nálepka pro bezdrátové nabíjení 24 Kč
Dětské hodinky s autíčkem 190
LED G budík s nabíječkou 120 Kč
LED pásky v hliníkové liště od 40 Kč
Batoh na foťák 260 Kč
Chytrý prsten COLMI R02 290 Kč
UGREEN drátová sluchátka 265 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Který tip nejvíc zaujal?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)