5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Chytré nástěnné vypínače Tuya a další…

tipy-z-ciny-299-chytre-nastenne-vypinace-tuya

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z Číny. Blíží se nám jaro a snad už i delší cyklovýlety, tak si ukážeme například jedno efektní i efektivní světlo na kolo. Kromě toho koženkové obaly na Samsung telefony, sluchátka na sport či velmi malý a decentní držák mobilu do auta. Hlavním tipem jsou dnes ovšem chytré nástěnné vypínače značky Tuya.

Chytré nástěnné vypínače Tuya

Pro fanoušky chytrých domácích řešení tato čínská značka pravděpodobně nebude úplně neznámá. Její produkty z oboru elektroinstalace jsou dostupné i na českém trhu, nicméně pochopitelně za dost rozdílné ceny. Tato konkrétní série sází na malá dotyková tlačítka, která mohou být na vypínači až tři. Chytrost obstarává schopnost řídit se instrukcemi z mobilní aplikace.

Cena: od 250 Kč

Bezdrátová sluchátka MPOW Flame Lite

Sportujete rádi se sluchátky? A nevyhovují vám úplně klasické špunty či pecky, které vám neustále vypadávají? Řešením by rozhodně mohla být konstrukce sluchátek s “háčky” za ucho. Několik jich má v nabídce také poměrně známá čínská společnost MPOW. Konkrétně model Flame Lite je vyloženě úplně bezdrátový a disponuje vlastnostmi jako Bluetooth 5.0, aktivní potlačení hluku nebo třicetihodinová výdrž.

Cena: 780 Kč

ROCKBROS zadní světlo na kolo

Ať už bude možné letos na jaře a v létě jezdit na různě dlouhé výlety, určitě je potřeba na kole myslet na bezpečnost. Zaujalo nás vzhledově pěkné a podle všeho i hodně výrazné zadní světlo pod sedlo značky ROCKBROS, které umí dokonce reagovat na brzdění. Nabíjí se přes USB a výdrže se v závislosti na módu pohybuje od 20 do 50 hodin.

Cena: od 360 Kč

Koženkové obaly na telefony CaseMe

Chcete zabalit svůj mobil do elegantního ochranného obalu s “flipem”? Mrkněte na tuto nabídku od firmy CaseMe, která vyrábí celkem hezké varianty bez většího otravného loga. Přidáváme odkaz na hlavní stránku obchodu, kde si můžete vybrat obaly pro telefony různých značek.

Cena: od 110 Kč

Untoom magnetický držák mobilu do auta

Velmi malý a decentní držák, který k připnutý využívá magnetickou nálepku umístěnou na záda telefonu. Pokud v autě nutně nepotřebujete velký držák a raději zvolíte minimalistické řešení, mrkněte na něj.

Cena: 60 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Blackview BL6000 Pro 8/256 GB Španělsko 9 660 Kč
Black Shark 3 8/128 GB Polsko 9 600 Kč
Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128 GB Španělsko 7 950 Kč
Xiaomi Redmi Note 10 4/128 GB Polsko 6 120 Kč
Xiaomi POCO X3 NFC 6/64 GB Polsko 5 220
Xiaomi POCO M3 Španělsko 3 415 Kč
Xiaomi Redmi 9 4/64 GB Polsko 3 260 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Možná najdete inspiraci i ve starších:

Kolik najedete ročně km na kole?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)