5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Nová sluchátka Xiaomi Redmi AirDots 3

tipy-z-ciny-298-bezdratova-sluchatka-xiaomi-redmi-airdots-3

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínských obchodů. Hlavní položkou jsou nedávno představená bezdrátová sluchátka (TWS) Xiaomi Redmi AirDots 3. K nim doporučíme nejen sadu právě na čištění sluchátek, ale také chytrý vypínač, multifunkční nástroj s baterkou nebo zásuvku s redukcí do auta.

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi AirDots 3

Oproti předchozí generaci došlo ke změně hlavně uvnitř. Nyní je podporovaná technologie Bluetooth 5.2, což znamená rychlejší připojení, vyšší rychlost přenosu dat a stabilitu. Nechybí ani podpora kodeku aptX Adaptive, díky kterému je vylepšená celková kvalita zvuku. Sluchátka dokáží hrát až 7 hodin na jedno nabití a s pouzdrem pak výdrž činí až 30 hodin. Momentálně se předprodává čínská verze.

Cena: 890 Kč

Chytrý vypínač SONOFF ZB MINI se Zigbee 3.0

V jednom z minulých dílů jsme vám doporučovali dálkově ovládaný přepínač na kabel stejné značky. Tentokrát se mrkněte na vypínač, který se instaluje přímo jako doplněk do instalační krabičky do zdi.

Cena: 230 Kč

NexTool pomocník 3v1

Nůž, nůžky a svítilna. Tyto tři funkce se ukrývají v těle velmi decentního pomocníka poměrně známé značky NexTool. Spadá pod Xiaomi a do světa posílá věci hlavně přes portál Youpin.

Cena: 450 Kč

Auto adaptér do nápojové přihrádky

Designově povedený, praktický a také svým způsobem chytrý adaptér, který může rozšířit možnosti zapojení elektroniky ve vašem autě. Padne do standardního výřezu pro nápojový kelímek. Disponuje dvěma klasickými 12V zásuvkami a dvěma USB (3,1 A) porty, které je možné dokonce vypínat tlačítky.

Cena: 300 Kč

Sada na čištění sluchátek

Pokud patříte mezi majitele špuntových či peckových sluchátek, určitě se čas od času potýkáte s nástrahami jejich čištění. Můžete si přitom vzít na pomoc sady, které jsou pro tyto účely přímo stvořené. Hodí případně třeba i na čištění reproduktorů v mobilu.

Cena: 30 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Xiaomi Mi 10T Pro 8/128 GB Španělsko 12 300 Kč
Blackview BV9900 Pro 8/128 GB Španělsko 9 820 Kč
Black Shark 3 8/128 GB Polsko 9 750 Kč
Xiaomi POCO X3 NFC 8/128 GB Polsko 5 000 Kč
Xiaomi POCO M3 4/128 GB Polsko 3 540
Cubot P40 4/128 GB Španělsko 2 460 Kč
Cubot KingKong MINI2 3/32 GB Polsko 2 340 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Možná najdete inspiraci i ve starších:

Jak často využíváte Bluetooth pro poslech hudby?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)