5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Silný Bluetooth vysílač a další vychytávky

tipy-z-ciny-297-silny-bluetooth-vysilac-transmitter-prijimac-receiver

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes se budeme hned dvakrát věnovat Bluetooth zařízením, jak na straně příjmu, tak i vysílání. Dále šikovnému adapterů do automobilové zásuvky, chytrému senzoru pro měření kvality půdy a zajímavé nabídce náhradních řemínků pro chytré hodinky. Hlavním tipem je dnes každopádně silný Bluetooth vysílač, který najde uplatnění hned v několika situacích.

Silný Bluetooth 5.0 vysílač (transmitter) / přijímač (receiver)

Podobných zařízení najdete v menším provedení v čínských obchodech spousty a většinou jsou určena do auta nebo pro přenosy v rámci bytu. Co když ale potřebujete přenášet signál na delší vzdálenost a třeba i ve vyšší kvalitě? Tento transmitter / přijímač zvládne komunikovat až na 80 metrů a přitom disponuje standardy AptX či AptX LL a v módu příjmu dokonce i AAC.

Cena: 400 Kč

Sluchátka s obří výdrží a powerbankou

Tyto špunty neoplývají nijak nadstandardními parametry po stránce zvuku, ale pokud vám na něm až tak nezáleží a důležitější je pro vás celková výdrž, toto se vám bude líbit. Výrobce tohoto modelu si dal záležet hlavně na kapacitě baterie v pouzdře, která oplývá hodnotou 3500 mAh. Díky tomu je možné sluchátka dobít třeba až 8x a udržovat je bez připojení k nabíječce funkční po dobu dlouhých desítek hodin. Nebo je možné pouzdro použít jako powerbanku.

Cena: 310 Kč

Chytrý senzor do květináče HHCC

Věděli jste, že kontrolu dobrého prokypření a chemického složení půdy můžete nechat na chytré elektronice? Vyzkoušet můžete například tyto senzory HHCC, které pocházejí z Xiaomi serveru Youpin a spolupracují také s aplikací Mi Home. Zvažte nákup více kusů naráz kvůli množstevní slevě a úspoře na poštovném.

Cena: 400 Kč

USLION adaptér do auta se čtyřmi USB

Jestli často jezdíte v autě s početnou posádkou, která dychtí po nabíjení různé elektroniky, pořízení podobného pomocníka se nejspíš nevyhnete. Tři konektory mají hodnotu 2.1A, jeden dokonce disponuje standardem Quick Charge 3.0.

Cena: 60 Kč

Silikonové 22mm řemínky pro chytré hodinky

Šířka 22 milimetrů je využívána u drtivé většiny chytrých hodinek na trhu a je proto poměrně snadné hledat alternativy řemínků. V tomto balíku najdete úpravy pro různé modely od Samsungu, Huawei nebo Amazfit. Se spoustou barevných variací.

Cena: 38 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Xiaomi Mi 10T Pro 8/128 GB Španělsko 13 350 Kč
Blackview BV9900 Pro 8/128 GB Španělsko 9 765 Kč
Black Shark 3 8/128 GB Polsko 9 400 Kč
Xiaomi POCO X3 NFC 8/128 GB Polsko 5 050 Kč
Xiaomi POCO M3 4/128 GB Španělsko 3 450
Cubot P40 4/128 GB Španělsko 2 690 Kč
Cubot KingKong MINI2 3/32 GB Polsko 2 400 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Možná najdete inspiraci i ve starších:

Jak často využíváte Bluetooth pro poslech hudby?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)