5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Hodinky TicWatch C2+ či vertikální myš

tipy-z-ciny-294-hodinky-ticwatch-c2-plus

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes se opět budeme věnovat širokému spektru produktů, i když hlavní zastoupení budou mít doplňky a periferie. Dojde mimo jiné i na pestrou nabídku ochranných sklíček pro Xiaomi / Redmi / POCO telefony. Hlavní tip dnes ovšem obstarávají hodinky C2 Plus od značky TicWatch. Jsou momentálně k dostání za zajímavou cenu. A to z evropského skladu.

Hlavní tip: Chytré hodinky TicWatch C2 Plus

K sehnání jsou i u nás, nicméně v tuto chvíli rozhodně stojí za zvážení i nákup z Číny. Tedy spíš z čínského obchodu, ale ze skladů ve Španělsku či v Polsku bez nutnosti obávat se dodatečné daně či cla. Asi největším lákadlem TicWatch C2 Plus je systém Wear OS a minimalistický design. Na další parametry můžete mrknout přímo v obchodě.

Cena: 3 620 Kč

Skládací klávesnice s touchpadem AVATTO

Na cesty k mobilu nebo klidně i na doma k chytré televizi. Jestli vám občas u něčeho chybí možnost psát na “klasické” klávesnici, můžete dát šanci tomuto šikovnému kousku s dvojitým skládáním a zabudovaným touchpadem. Případně se podívejte i na ostatní modely této značky. Nabídka je dost zajímavá.

Cena: 520 Kč

Dřevěný Bluetooth reproduktor STONEGO

Designově velmi povedený bezdrátový reproduktor s dřevěnou ozvučnicí a minimalistickým “retro” ovládáním. Sází opravdu hlavně na vizáž, připojení je možné jen přes Bluetooth. Standardní výdrž by měla být 4-5 hodin. O zvuk se starají dva dvoupalcové 4W reproduktory s rozsahem 20 Hz – 20 kHz.

Cena: 530 Kč

Vertikální myš Delux M618C

Minimálně jednu další vertikální myš už jsme u nás v tipech měli a tento typ periferie si určitě pozornost dál zaslouží. Ať už díky originálnímu designu, nebo velkému vlivu na správné fungování zápěstí a celé ruky. Pozn. autora: Jinou myš značky Delux mám osobně vyzkoušenou a je velmi dobrá.

Cena: 330 Kč

Ochranná sklíčka pro Xiaomi / Redmi / POCO mobily

Nabídka ochranných sklíček pro několik modelů telefonů těchto značek. A to nejen pro jejich displeje, ale i moduly fotoaparátů. Můžete objednávat v různých kombinacích.

Cena: od 40 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Xiaomi Mi 10T Pro 8/128 GB Španělsko 13 060 Kč
Blackview BL6000 Pro 8/256 GB Španělsko 9 380 Kč
Xiaomi POCO X3 NFC 6/128 GB Španělsko 4 860 Kč
UMIDIGI A9 Pro 6/128 GB Německo 3 770 Kč
Xiaomi POCO M3 4/64 GB Španělsko 3 300
Cubot KingKong MINI2 3/32 GB Španělsko 2 270 Kč
Blackview A80 2/16 GB Španělsko 2 090 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Možná najdete inspiraci i ve starších:

K čemu by se vám nejvíc hodila skládací klávesnice?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)