5 tipů na zajímavé zboží z Číny #289: Nové hodinky Xiaomi Mi Watch Lite

tipy-z-ciny-289-nove-chytre-hodinky-xiaomi-mi-watch-lite

Vánoce, úvod nového roku a u velké spousty z nás i opětovný nástup do plného pracovního nasazení jsou za námi. A pokračuje také tradiční rubrika tipů na zajímavé zboží z Číny. I tentokrát se podařilo najít velmi zajímavé kousky z Flash Sales, neboli časově omezených slev. Tentokrát nás zaujaly zejména nedávno představené chytré hodinky Xiaomi Mi Watch Lite. Dají se nyní sehnat za velmi příjemnou cenu. Snad vás ale potěší i zbývající čtyři tipy.

Chytré hodinky Xiaomi Mi Watch Lite

První opravdu Xiaomi hodinky (doposud čínská firma využívala značku Huami Amazfit) pro globální trh neskrývají svou inspiraci u Apple Watch. Nicméně jsou poměrně slušně vybavené, dobře vypadají a potěší zejména cenou. Dostupnost v evropských skladech momentálně bohužel v této nabídce není, ale pokud vám nevadí si nějakou dobu počkat, určitě neváhejte.

Cena: 1 290 Kč

Herní RGB myš AULA

Patříte mezi hráče počítačových her, kteří potřebují mít na myši co nejvíce dodatečných tlačítek? Nebo se vám mohou hodit třeba při práci? Určitě mrkněte na tento kousek od firmy AULA. Kromě toho, že má myš i díky RGB osvětlení pěkný vzhled, taky nabízí opravdu velké množství variant pro ovládání.

Cena: 631 Kč

Trojitá bezdrátová Qi nabíječka Bonola

Bezdrátových nabíječek, které jsou schopné dodávat energii třeba i třem zařízením naráz, už dnes najdete celkem hodně. Tato je ale zajímavá svým designem, který šetří prostor a přitom má stále tři nabíjecí plochy. V odkazu najdete variantu určenou primárně pro Galaxy telefon, sluchátka a hodinky. Díky standardu Qi si ale případně poradí i s dalšími přístroji.

Cena: 512 Kč

Světlo do auta od Baseus

Nedostačuje vám světlo v autě k činnostem, které v něm potřebujete provádět? Třeba si na zadním sedadle číst? Společnost Baseus vyrábí LED světlo, které je určené primárně přímo do interiéru vozidel. Má dva stupně svítivosti a je použito s držákem, ze kterého se dá pohodlně vyjmout i pro jiné použití. S vyšším jasem vydrží svítit 1,5 hodiny, s nižším dvojnásobek času.

Cena: 320 Kč

“Tajná” kamera JOZUZE

Jako špion se budete cítit, pokud někdy budete používat tuto velmi malou a tvarově zakamuflovanou kamerku. Neptáme se, na co ji potřebujete, ale jestli jste se po podobné někdy poohlíželi, tak tady tip na jednu máte. V nabídce je s HD a fullHD rozlišením a několika variantami paměťových karet.

Cena: od 197 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Xiaomi POCO X3 NFC 6/128 GB Španělsko 5 700 Kč
Xiaomi POCO M3 4/128 GB Španělsko 4 460 Kč
Cubot P40 4/128 GB Polsko 2 558 Kč
Ulefone Armor X5 3/32 GB Španělsko 2 390 Kč
Blackview BV4900 Pro 4/64 GB Španělsko 3 320 Kč
Xiaomi Mi 10 Lite 6/128 GB Polsko 6 980 Kč
ASUS ROG Phone 3 12/512 GB Polsko 21 880 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Můžete mrknout i na předchozí doporučení z minulých týdnů (ceny už ale nemusejí platit):

Co vyžadujete od chytrých hodinek?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)