5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Xiaomi čistička vzduchu do auta a další

tipy-z-ciny-295-xiaomi-cisticka-vzduchu-do-auta

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes se budeme hned u tří produktů věnovat zdraví a pohodě. Dojde na měření teploty, příjemnější práci u monitoru nebo zlepšování kvality vzduchu ve voze. Hlavním tipem je dnes totiž čistička vzduchu do auta od firmy Xiaomi.

Xiaomi čistička vzduchu do auta

Jestli máte často pocit, že se ve vašem autě často pohybuje prach, nebo je v něm nepříjemný zápach, pravděpodobně by vám pomohla nějaká menší čistička vzduchu. Tato od Xiaomi je určená přímo pro interiér auta a počítá také s chytrým připnutím na opěrku hlavy. V tomto případě je k objednání ze Španělska.

Cena: 2 200 Kč

LED světlo na monitor

Způsobů, jak očím ulevit při večerním či nočním sezení u počítače je několik. Patří mezi ně také volba vhodného zdroje světla. Velkou službu může udělat i jednoduchý LED panel umístěný na horní hranu obrazovky. Můžete objednávat z Polska.

Cena: 845 Kč

Zámek na kolo s otevíráním na otisk prstu

Přijde vám zabezpečování kola klasickým zámkem na klíč zastaralé? Třeba kvůli zdržování při hledání klíčů nebo riziku jejich ztráty? Pokud chcete sáhnout po moderním řešení, které ale na rovinu také představuje nemalá rizika, můžete zkusit zámek, který se odemyká otiskem prstu.

Cena: 820 Kč

Teploměr Aqara

Jednoduchý pomocník partnerské Xiaomi značky pro kontrolu teploty v interiéru. Umí spolupracovat přímo s aplikací a není tedy potřeba jej propojovat s bránou. Při objednání většího počtu kusů množstevní sleva

Cena: 150 Kč

Ochranný rámeček na Huami Amazfit GTR

Pestrá nabídka různobarevných ochranných rámečků pro populární hodinky Huami Amazfit GTR. Stejný prodejce má případně v nabídce varianty pro spousty dalších modelů a značek.

Cena: od 80 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Blackview BL6000 Pro 8/256 GB Španělsko 9 300 Kč
Xiaomi Mi Note 10 Lite 6/64 GB Francie 6 420 Kč
Xiaomi POCO X3 NFC 6/128 GB Španělsko 4 950 Kč
Cubot C30 8/256 GB Polsko 4 170 Kč
Xiaomi POCO M3 4/64 GB Španělsko 3 280
UMIDIGI A9 Pro 4/64 GB Španělsko 2 890 Kč
Redmi 9A 2/32 GB Španělsko 2 440 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Možná najdete inspiraci i ve starších:

Kolik času trávíte týdně v autě?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)