TOPlist

5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Nová sluchátka Xiaomi Redmi AirDots 3

tipy-z-ciny-305-sluchatka-xiaomi-redmi-airdots-3

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes jsou hned tři z nich více či méně spojené s osvětlením, nicméně hlavním tipem je zařízení zvukové. V čínských obchodech už jsou k dostání nová Xiaomi bezdrátová sluchátka Redmi AirDots 3. Pětici kompletuje příruční vzduchový kompresor na cesty.

Nová sluchátka Xiaomi Redmi AirDots 3

Třetí generaci svých populárních sluchátek značky Redmi představilo Xiaomi v rámci prezentace mobilů Redmi K40 či RedmiBooků. Novinka se oproti starším modelům pyšní například kodekem aptX Adaptive a delší, až třicetihodinovou výdrží.

Cena: 790 Kč

Baseus vzduchový kompresor

Praktický pomocník na cesty autem či na kole, ale třeba i pro hráče míčových sportů. Tlak si umí změřit a podle zadaných hodnot zvládne také automaticky hustit. Plně nabitý dokáže nafouknout až 54 míčů, 9 automobilových pneumatik z 2.0 na 2.5 baru nebo kompletních 8 cyklistických duší. Můžete objednávat výhodně z Polska.

Cena: 1 240 Kč

Deštník se svítilnou

Tento kousek patří do série produktů spadajících nepřímo pod značku Xiaomi Mijia. Kromě toho, že vás ochrání před deštěm nebo přímým slunečním světlem, disponuje i praktickou svítilnou v rukojeti a po obvodu má vysoce reflexní pruh.

Cena: 400 Kč

Cyklistický tachometr 3v1

Počítadlo ujeté vzdálenosti, signalizace rychlosti, svítilna, elektronický zvonek a stopky. Všechny tyto funkce se ukrývají v jednom šikovném zařízení, které vám může zpříjemnit či dokonce zefektivnit cestování na kole. Příjemný bonus – je skladem v Česku.

Cena: 410 Kč

LED pásek s bezdotykovým ovládáním

Mít doma v kuchyni,. koupelně či jiných místech LED pásek není v dnešní době nic nedostupného. Potřebujete ale občas sahat s mokrýma či špinavýma rukama na vypínač a byli byste raději, kdyby to šlo i jinak? Mrkněte na tuto variaci, která umí vnímat i pouhé promáchnutí před vypínačem.

Cena: od 70 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Xiaomi Black Shark 4 8/128 GB Polsko 11 890 Kč
Blackview BV9900 8/256 GB Francie 7 840 Kč
Xiaomi Mi 11 Lite 6/128 GB Španělsko 7 780 Kč
Realme X50 8/128 GB Španělsko 6 740 Kč
Realme 8 Pro 8/128 GB Španělsko 6 450
Xiaomi Redmi Note 9T 4/64 GB Španělsko 5 350 Kč
Xiaomi Redmi Note 9S 4/64 GB Španělsko 3 900 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Možná najdete inspiraci i ve starších:

Kolik už jste vyzkoušeli bezdrátových sluchátek?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)