5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Chytrý teploměr na pečení či grilování

tipy-z-ciny-306-chytry-teplomer-na-peceni-grilovani

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes se vlastně bude většina produktů týkat pohodlí a usnadnění běžných činností. Půjde třeba o vstávání z postele, péči o oblečení, vypořádání se s komáry nebo přípravu jídla. Právě poslední část zastupuje hlavní tip, kterým je chytrý teploměr na pečení či grilování.

Zasunovací chytrý teploměr na pečení / grilování

Jak zjistit, jestli má kuře na grilu nebo třeba srnčí na rožni správnou teplotu? Standardním způsobem je samozřejmě kontrola po nakrojení, využití klasického teploměru nebo jiné klasické metody, o které se třeba můžete z vlastní zkušenosti podělit do komentářů. Když jde o teploměr, tak pokud chcete do tohoto procesu zapojit trochu chytřejší prvek, mrkněte na tento model, který při měření využívá komunikaci s mobilní aplikací. Má dva nezávislé senzory, velmi rychlé nabíjení a v kombinaci s aplikací umí odhadnout i zbývající dobu přípravy. Objednávat ho můžete ze španělského skladu.

Cena: 1 300 Kč

Baseus lapač komárů

Období, kdy se na nás vrhnou krvežízniví komáři a další obtížný hmyz, se rychle blíží. Někde už dokonce začalo. Pokud se chcete bránit jinak než jen sítěmi v oknech či difuzéry do zásuvky, můžete vyzkoušet tento elektronický “lapač” od firmy Baseus.

Cena: 630 Kč

Decentní LED světýlko

Pokud občas vyrážíte na noční výlety na toaletu nebo chodíte pozdě spát a nechcete obtěžovat sebe či další přítomné plným rozsvícením v místnosti, co byste řekli na decentní světlo v úrovni kotníků? A ideálně s pohybovým senzorem? Stejně se dá využít třeba i v šuplíku nebo v šatní skříni.

Cena: od 90 Kč

Elektrický odžmolkovač ze serveru Youpin

Praktická pomůcka pro kohokoli, kdo musel někdy řešit nežádoucí žmolky na koberci, gauči nebo třeba košili či svetr. Pochází z populárního crowdfundingového serveru ve správě Xiaomi. Kromě zajímavého výkonu a konstrukce lopatek má i šikovný popruh na ruku. Na jedno nabití vydrží 40 minut.

Cena: 295 Kč

Klíčovací “green screen” plátno

Rozbalovací plátno o rozměrech 110 x 200 centimetrů pro kreativní tvůrce, kteří potřebují pracovat s proměnlivým pozadím. Za uvedenou cenu je k dispozici dokonce v českém skladu.

Cena: 1 770 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Xiaomi POCO M3 4/128 GB Polsko 3 400 Kč
XIaomi POCO F3 5G 8/256 GB Španělsko 10 150 Kč
Xiaomi Redmi Note 9T 4/64 GB Španělsko 4 580 Kč
realme 7 5G 6/128 GB Španělsko 5 750 Kč
Xiaomi POCO X3 NFC 6/128 GB Španělsko 5 010
Xiaomi Mi 11 Lite 6/128 GB Španělsko 7 770 Kč
Ulefone Armor X7 Pro 4/128 GB Polsko 2 650 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Možná najdete inspiraci i ve starších:

Už jste zahájili grilovací sezónu? Co jste měli?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)