5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #273: Mini LED projektor Anbolt

tipy-z-ciny-273-mini-led-projektor-anbolt

Přinášíme další tipy na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes to bude hodně pestré. Manuální práce, nabíjení, svícení a natáčení i vysílání obrazu. Na to všechno přijde řada. Nepřekročíme přitom hranici šestnácti stovek korun. Hlavním tipem tohoto vydání je mini LED projektor Anbolt, který se hodí hlavně do dětského pokojíčku.

Výběr a cena tipů

Z čínských obchodů vybíráme zajímavosti primárně podle toho, jak originální nám přijdou a zda by mohly mít užitek pro naše čtenáře. Snažíme se současně držet v rozumných cenových hladinách. Ceny jsou u všech položek uvedeny včetně poštovného do České republiky

Mini LED projektor Anbolt YG220

Rádi byste dětem promítali filmy, seriály nebo jen fotky v jejich pokojíčku? A nechcete jim tam instalovat televizi či velký projektor? Tento kousek je opravdu malý a úsporný a přitom dostatečně výkonný a jednoduše ovladatelný. Má LED lampu s životností 20 tisíc hodin, svítivostí 800 lumenů a nativním rozlišením 480 x 272 pixelů. Zvládne ale i Full HD. Výrobce přímo uvádí, že se hodí do tmavých pokojů a ne třeba na firemní prezentace, ale když s tím budete počítat, neměli byste být zklamaní. Umí si poradit s microSD kartou a HDMI, USB, AV i audio vstupem. Vybavený je i reproduktorem.

Cena: 1 580 Kč

Univerzální nástrojový nůž NexTool 10v1

Podobný všestranný pomocník se může hodin nejen při úpravě kabeláže nebo rozebírání elektroniky. Vezměte ho klidně i kempovat. Má deset různých nástavců, měří cca 10 cm a váží 300 gramů. Pokud se vám zdá cena vysoká, tak vězte, že jde o kousek vyrobený z velmi kvalitní oceli standardu 50 HRC.

Cena: 1 200 Kč

Mini Full HD kamerka Icy

Nejde o žádného rekordmana v co nejmenší velikosti, ale s ohledem na cenu slušně poslouží v situacích, kdy chcete sledovat prostor decentní kamerkou. Maximální rozlišení je Full HD (1080p), komunikuje s mobilem přes WiFi a je možné do ní strčit až 64GB kartu. Disponuje i nočním viděním a pozorovací úhel je 120 stupňů. Má i baterii, se kterou zvládne natáčet cca 3,5 hodiny.

Cena: 540 Kč

Barevná LED žárovka s ovladačem

Pokud nepotřebujete vyložené komplexní systém světel ovládaný z jednoho místa a hledáte spíš jednoduché řešení pro jednu objímku v jednom pokoji, toto je tip pro vás. Obyčejná RGB LED žárovka s dálkovým ovládáním. Závit E27, výkon 3 W a svítivost 90 – 100 lumenů.

Cena: 120 Kč

Třímetrový USB-A – USB-C kabel

Dostáváte se často do situace, kdy potřebujete mít mobil či jinou elektroniku napojenou na delší vzdálenost než je standardní metr či metr a půl? Není nic jednoduššího, než si pořídit delší kabel. V tomto případě jde o moderní klasiku s konektorem USB-A na jedné a USB-C na druhé straně. A mezi nimi jsou tři metry kabelu. Neočekávejte zázraky u přenosových rychlostí, bavíme se o standardu USB 2.0.

Cena: 150 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Huawei P40 Lite 6/158 GB Čína 5 000 Kč
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 GB Čína 5 900 Kč
Xiaomi Mi 10 8/128 GB Španělsko 13 600 Kč
Xiaomi Redmi 9A 2/32 GB Čína 2 300 Kč
Xiaomi Redmi Note 8 3/32 GB Čína 3 400 Kč
Honor 9X 4/128 GB Španělsko 4 800 Kč
Huawei P30 Lite 4/128 GB Španělsko 4 750 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Můžete mrknout i na ty předchozí z minulých týdnů (ceny už ale nemusejí platit):

Který tip vás dnes zaujal nejvíce?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)