5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #272: Sluchátka Xiaomi Airdots Pro 2 SE

tipy-z-ciny-272-sluchatka-xiaomi-airdots-pro-2-se

Jsou tu další tipy na zajímavé zboží z čínských obchodů a opět věříme, že vás alespoň jeden z nich zaujme. Znovu to bude pestrý mix produktů z různých oblastí: zábava, nabíjení po cestě i na jejím konci nebo změna vzhledu chytrých hodinek. Hlavním tipem jsou přitom bezdrátová sluchátka Xiaomi Airdots Pro 2 SE.

Výběr a cena tipů

Z čínských obchodů vybíráme zajímavosti primárně podle toho, jak originální nám přijdou a zda by mohly mít užitek pro naše čtenáře. Snažíme se současně držet v rozumných cenových hladinách. Ceny jsou u všech položek uvedeny včetně poštovného do České republiky

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Airdots Pro 2 SE

Jde už o několik týdnů starou novinku, nicméně také o zajímavý kousek, který jsme ještě v tipech neměli. Pokud hledáte bezdrátová (TWS) sluchátka za opravdu nízkou cenu, Xiaomi Airdots Pro 2 SE byste neměli minout. Samozřejmě nemůžete očekávat žádnou extra kvalitu. Pokud si nepotrpíte na špičkovém zvuku, můžete jim dát šanci.

Cena: 670 Kč

Univerzální zásuvkový adaptér NTONPOWER

Můžete s ním vyrazit kamkoli po Evropě, do USA nebo třeba i do Austrálie. Celkově se hodí do více než 150 zemí. Pro všechny tyto případy má praktické vysouvací konektory. Na výstupu jsou dvě USB zdířky, každá má přitom nadprůměrný výkon 12 W. Jeho výhodou je také přítomnost pojistek.

Cena: 320 Kč

Praktická USB nabíječka a prodlužka do auta OLAF

Napájecích redukcí do automobilové 12V zásuvky existuje velká spousta. Tato je zajímavá hlavně tím, že má kromě dvou USB konektorů také prodlužovací kabel se dvěma zdířkami i pro pasažéry na zadních sedadlech. Přední konektory mají 12 W a zadní dokonce 15 W. Na prodlužce je dokonce možné jeden slot použít pro napájení zařízení s 9V či 12V vstupem s 1,8 A.

Cena: 160 Kč

Rozbočka z USB-C na jack a USB-C

Třetí kousek související s nabíjením. Jak si poradíte, pokud chcete nabíjet telefon a poslouchat hudbu v případě, kdy vlastníte sluchátka s klasickým jack konektorem a telefon bez něj? Bez rozbočky na jack a USB-C se neobejdete. Přitom stojí pár korun. Vybavte se na podobné situace.

Cena: 120 Kč

Univerzální silikonové 22mm řemínky

Pokud chcete vaše chytré hodinky “oživit” řemínky různých barev, můžete se mrknout na tento balík. V nabídce je deset různých barev a pásky jsou univerzální pro muže i ženy. Dírky umožňují obepnout zápěstí od 14 do 22 centimetrů.

Cena: 80 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Huawei P40 Lite 6/158 GB Čína 5 000 Kč
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 GB Čína 5 900 Kč
Xiaomi Mi 10 8/128 GB Španělsko 13 600 Kč
Xiaomi Redmi 9A 2/32 GB Čína 2 300 Kč
Xiaomi Redmi Note 8 3/32 GB Čína 3 400 Kč
Honor 9X 4/128 GB Španělsko 4 800 Kč
Huawei P30 Lite 4/128 GB Španělsko 4 750 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Můžete mrknout i na ty předchozí z minulých týdnů (ceny už ale nemusejí platit):

Který tip vás dnes zaujal nejvíce?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)