5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #271: Elegantní reproduktor Leehur

tipy-z-ciny-271-elegantni-bezdratovy-reproduktor-leehur

Jsme tu s dalšími tipy zajímavých produktů z čínských obchodů. Dnes se budou pouze dva týkat přímo mobilních telefonů, ale věříme, že i tak zaujmou. Budeme se věnovat hudbě, ochraně přístrojů i zdraví a také osvětlení. Top tipem je dnes elegantní bezdrátový reproduktor značky Leehur.

Výběr a cena tipů

Z čínských obchodů vybíráme zajímavosti primárně podle toho, jak originální nám přijdou a zda by mohly mít užitek pro naše čtenáře. Snažíme se současně držet v rozumných cenových hladinách. Ceny jsou u všech položek uvedeny včetně poštovného do České republiky

Elegantní bezdrátový reproduktor Leehur

Tento kousek na první pohled zaujme hlavně designem, ale chlubit se může také zajímavými technickými parametry. je vybavený dvěma 57mm měniči pro stereo přehrávání a silnější basy a parádní 1200mAh baterií, která zajistí až 8 hodin přehrávání. Do pravého a levého stereo kanálu se případně dají zapojit také dva samostatné přístroje. Disponuje také jack konektorem, slotem na kartu a USB rozhraním. K sehnání je ve čtyřech barvách.

Cena: 700 Kč

Outdoorová baterka NexTool s alarmem

Je malá, ale poměrně silná. Nabízí 1000 lumenů a dosvítí do vzdálenosti 200 metrů. Svítit umí jak z přední strany, tak i z panelu na boku. Takže klidně poslouží při svícení na dlouhou vzdálenost i jako lampička zavěšená na stropě či na stěně. Na nejvyšší výkon vydrží dvě a půl hodiny, na nízký klidně i čtyřicet. Jako bonus má i hlasitý zvukový alarm pro případ nouze.

Cena: 520 Kč

Sterilizátor zubních kartáčků Brelong

Hygienu a čistotu není radno podceňovat. Tuplem ne v aktuální době. Proti koronaviru vás pochopitelně neochrání, ale pokud chcete mít dokonale čisté zubní kartáčky před dalším použitím, vyzkoušejte tento speciální sterilizátor. Dá se napájet přes kabel, ale má i svou baterii. Umí také dávkovat zubní pastu.

Cena: 300 Kč

Motocyklový interkom Gocomma T20S

Skvělý způsob, jak komunikovat s parťákem na jiné mašině nebo s pasažérem za zády. Dosah je až parádních 1200 metrů. Interkom má potlačení hluku, FM rádio a ochranu IP56. Pochopitelně je také propojitelné přes Bluetooth s telefonem za účelem telefonování. Baterie vydrží až 12 hodin.

Cena: 1 280 Kč

Silikonový obal na Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Pořídili jste si poslední vlajkový telefon od Samsungu, máte strach o jeho fyzickou ochranu a nechcete kupovat drahé obaly? Mrkněte na tento jednoduchý silikonový obal za pár korun. K dispozici je ve čtyřech barvách. V ceně je i přívěsek.

Cena: 230 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Huawei P40 Lite 6/158 GB Čína 4 900 Kč
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/64 GB Čína 5 900 Kč
Xiaomi Mi Note 10 Lite 6/128 GB Španělsko 7 050 Kč
Xiaomi Redmi 9A 2/32 GB Čína 2 200 Kč
Xiaomi Redmi Note 8 3/32 GB Čína 3 300 Kč
Honor 9X 4/128 GB Španělsko 4 800 Kč
Huawei P30 Lite 4/128 GB Španělsko 4 750 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Třeba přímo elegantní bezdrátový reproduktor Leehur? Můžete mrknout i na ty předchozí z minulých týdnů (ceny už ale nemusejí platit):

Který tip vás dnes zaujal nejvíce?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)