5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #266: Nová Xiaomi sluchátka

tipy-z-ciny-266-sluchátka Xiaomi Mi 2 Basic

Dnešní díl tipů se bude věnovat převážně příslušenství. Podíváme se na variabilního pomocníka pro nabíjení, stylové řemínky pro chytrý náramek Mi Band 5, připínací objektiv na telefon nebo budík spojený s bezdrátovou nabíječkou. Hlavním tipem jsou dnes ale nově představená sluchátka Mi True Wireless Earphones 2 Basic od Xiaomi.

Zásilky z Číny

Vzhledem k situaci, které čelí celý svět, se internetem šíří i spousta nepravd. Jednou z nich je, že Česká pošta nedoručuje zásilky ze zahraničí, respektive z našich oblíbených e-shopů. Není to ale pravda. Skutečnost je taková, že na naší straně je vše v podstatě stejné jako vždy. Na straně Číny je situace taková, že balíčky pro export do naší a dalších zemí budou opožděny z důvodů větší kontroly na třídících centrech, menších kapacit pracovníků kvůli karanténám a uzavřením některých leteckých a lodních přepravců, kteří naše balíčky dováží k nám. Oficiální vyjádření České pošty naleznete na jejich stránkách.

Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Jak už jsme si tak trochu zvykli, název je zbytečně dlouhý a v některých případech i matoucí. V Číně se tato sluchátka například prodávají jako Mi True Wireless Earphones Air2 SE. Každopádně jde o model, který byl před pár dny globálně představen společně například s koloběžkami či náramkem Mi Band 5. Nová Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic nabízejí design podobný AirDots od Applu bez špuntů a výdrž až dvacet hodin při využití kapacity pouzdra. Samotná sluchátka zvládnou hrát až pět hodin.

Cena: 560 Kč

Připínací 75mm makro objektiv Ulanzi

Pokud váš telefon nedisponuje makro objektivem, ale máte tento druh focení rádi, nemusíte kvůli němu nutně přecházet na jiný model. Nebo kupovat zrcadlovku. Jestli chcete za pár stovek vyzkoušet náhradní variantu, můžete zkusit tento připínací objektiv od celkem populární firmy Ulanzi. Univerzální posuvná klipsna umožňuje připnutí na různé telefony.

Cena: 570 Kč

Kovové řemínky pro Xiaomi Mi Band 5

Rozhodli jste se koupit nejnovější sportovní náramek od Xiaomi a chcete mít možnost ho nosit s alternativními řemínky? Šílenství kolem výroby a nakupování všemožných druhů odstartovalo a my jsme teď vybrali tento. Jde o kovové provedení, které náramku přidá trochu elegance a stylu hodného i obleku. Vybrat si ale klidně můžete třeba i růžovou nebo tyrkysovou variantu.

Cena: 55 – 70 Kč

Svinovací univerzální kabel CAFELE

Podobných najdete v e-shopech mraky, nás ale tento zaujal celkem povedeným designem a uložením konektorů. Mezi ně patří microUSB, USB-C a Lightning pro iPhone. Rozvinutý na maximum má kabel jeden metr. Zacvaknutí je jinak stupňované po dvaceti centimetrech.

Cena: 115 Kč

Budík s bezdrátovou nabíječkou

Ukazuje čas, datum a teplotu, má samozřejmě funkci budíku a také zvládá bezdrátově nabíjet. A to s výkonem 10 W. Designově jde o velmi povedený kousek, který bude vypadat hezky na jakémkoli moderním nočním či televizním stolku. K dostání v černé a bílé barvě.

Cena: 570 Kč (ze Španělska)

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Xiaomi POCO F2 Pro 6/128 GB Čína 10 800 Kč
Honor 20 Pro 8/256 GB Polsko 9 200 Kč
Xiaomi Mi Note 10 Lite 6/128 GB Čína 8 400 Kč
Xiaomi Redmi 9A 2/32 GB Čína 2 400 Kč
Xiaomi Redmi Note 8T 4/64 GB Španělsko 4 200 Kč
Honor 9X 4/128 GB Španělsko 4 900 Kč
Huawei P30 Lite 4/128 GB Španělsko 4 900 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Můžete mrknout i na ty předchozí z minulých týdnů (ceny už ale nemusejí platit):

Koupíte si některou z doporučených věcí?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)