5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #265: Mobilní sluchátkový předzesilovač

tipy-z-ciny-265-mobilni-sluchatkovy-predzesilovac

Zábava, práce, zábava, práce, zábava. V tomto cik-cak pořadí jsou dnes seřazeny naše tipy z čínských obchodů. Podíváme se na nářadí, ochranu telefonu před vodou, externí klávesnici a možnosti poslouchání hudby. Z této kategorie pochází i náš dnešní hlavní tip, kterým je mobilní sluchátkový předzesilovač značky XDuoo. Tak se pojďme na dnešních pět kousků podívat…

Zásilky z Číny

Vzhledem k situaci, které čelí celý svět, se internetem šíří i spousta nepravd. Jednou z nich je, že Česká pošta nedoručuje zásilky ze zahraničí, respektive z našich oblíbených e-shopů. Není to ale pravda. Skutečnost je taková, že na naší straně je vše v podstatě stejné jako vždy. Na straně Číny je situace taková, že balíčky pro export do naší a dalších zemí budou opožděny z důvodů větší kontroly na třídících centrech, menších kapacit pracovníků kvůli karanténám a uzavřením některých leteckých a lodních přepravců, kteří naše balíčky dováží k nám. Oficiální vyjádření České pošty naleznete na jejich stránkách.

Mobilní sluchátkový předzesilovač XDuoo LINK

Trochu zkušenější audiofilové vědí, že zvukový výstup z konektoru mobilů (ale třeba i z notebooků) rozhodně nemá top kvalitu. A často ani pořádnou hlasitost. Trochu lépe je na tom bezdrátový přenos přes poslední generace Bluetooth, ale v případě kabelového zapojení máte smůlu. Tedy v případě, pokud nesáhnete po takzvaném sluchátkovém předzesilovači. Ten umí procházející signál nejen rozumně zesílit, ale také zajistit ve vysoké kvalitě. Jestli máte sluchátka za “pár stovek”, asi vás to nezaujme, nicméně zařízení LINK od XDuoo nabízí nadprůměrné přenosové parametry 32bit / 384 kHz a zvládne obsloužit i sluchátka s impedancí 600 Ohmů. A mimo jiné řeší i stále častější absenci jack konektoru. Nemá v sobě baterii, energii si ve velmi malém množství bere přímo z telefonu.

Cena: 1 150 Kč

Skládací Bluetooth klávesnice AVATTO A20

Potřebujete někdy psát na mobilu delší texty? Určitě by se vám pro takové případy hodila (jestli už ji nemáte) bezdrátová Bluetooth klávesnice. Vybavení, které je běžné přibalovat například k tabletům, je samozřejmě možné koupit i takto samostatně. Výběr je velmi široký. Nás zaujal ergonomický a celkem levný model A20 od AVATTO. Je možná na ní psát na jedno nabití až čtyřicet hodin.

Cena: 760 Kč (Plus varianta s držákem mobilu)

Retro rádio Retekess TR607

Pokud patříte mezi fanoušky retro a možná i steampunk designu, tento kousek se vám určitě bude líbit. Výkonnostně jde pochopitelně maximálně o průměr (2x 0.5W), ale tady hraje hlavní roli vzhled. Konektivita rádia také není vůbec špatná. Umí se připojit přes Bluetooth a disponuje také USB konektorem a slotem na SD kartu.

Cena: 950 Kč

Utahovačka s nástavci (Xiaomi) Mijia

Stejně jako Xiaomi Mijia nářadí, které jsme vám doporučovali minule, má i tato utahovačka v sadě nástavce z velmi odolné S2 oceli. Ty vyrábí čínská firma ve spolupráci s německou nástrojářskou společností Wiha. V tomto případě jde o dvanáct “bitů”. Točivý moment přístroje je 5Nm a baterie zvládne na jedno nabití zhruba 180 utažení.

Cena: 1 100 Kč

Vodotěsný obal obal/držák na mobil Queshark

Praktický pomocník chrání nejen před nechtěným upadnutím telefonu do vody. Díky certifikaci IPX8 je přímo určen i pro plavání a potápění. Obal má pro tyto účely i zadní “okýnko” pro fotoaparáty a zvládá dotykové zadávání. Ochranu poskytuje díky silným stěnám i na souši.

Cena: 290 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Xiaomi POCO F2 Pro 6/128 GB Čína 10 800 Kč
Honor 20 Pro 8/256 GB Polsko 9 200 Kč
Xiaomi Mi Note 10 Lite 6/128 GB Čína 8 400 Kč
Xiaomi Redmi 9A 2/32 GB Čína 2 400 Kč
Xiaomi Redmi Note 8T 4/64 GB Španělsko 4 200 Kč
Honor 9X 4/128 GB Španělsko 4 900 Kč
Huawei P30 Lite 4/128 GB Španělsko 4 900 Kč

Zaujal vás mobilní sluchátkový předzesilovač od XDuoo? Nebo něco jiného? Můžete mrknout i na předchozí tipy z minulých týdnů (ceny už ale nemusejí platit):

Koupíte si některou z doporučených věcí?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)