5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #258: Osvětlená cyklohelma

tipy z ciny-258-osvetlena-cyklohelma

Jelikož se mílovými kroky blíží prázdniny a zároveň se postupně ruší různé zákazy spojené s koronavirem, máme pro vás dnes pět tipů, které souvisejí hlavně s pobytem a zábavou mimo domov. Vrhneme se na jízdu na kole i autem, přenos věcí a také na jednu vychytávku spojující nabíjení a módu. Dnešní výběr bude hodně “levný”, ale věříme, že i přesto hodně praktický. Hlavním dnešním tipem je cyklohelma osvětlená sedmi LED na zátylku.

Zásilky z Číny

Vzhledem k situaci, které čelí celý svět se internetem šíří i spousta nepravdy. Jednou z nepravd je také to, že Česká pošta nedoručuje zásilky ze zahraničí, respektive z našich oblíbených eshopů. Není to ale pravda. Skutečnost je taková, že na naší straně je vše v podstatě stejné, jako vždy. Na straně Činy je situace taková, že balíčky pro export do naší a dalších zemí budou opožděny z důvodů větší kontroly na třídících centrech, menších kapacit pracovníků kvůli karanténám a uzavřením některých leteckých a lodních přepravců, kteří naše balíčky dováží k nám. Oficiální vyjádření České pošty naleznete na jejich stránkách.

Osvětlená cyklohelma Smart4u SH50

Venku se dělá hezky a vyrazit na projížďku na kole napadne opravdu velkou spoustu lidí. Pamatujete si na zpaměti povinnou výbavu na kolo? Osvětlená helma k ní primárně nepatří, ale proč nebýt vidět ještě lépe? Blikající světlo pod sedlem můžete doplnit ještě o velmi dobře viditelný řádek LEDek přímo na helmě. Kdybyste měli zájem o ještě vychytanější helmu, stejný výrobce nabízí i trochu dražší model s reproduktory. V takovém případě už je ale potřeba být na silnici velmi opatrný.

Cena: 1 000 Kč

Full HD autokamera se třemi záběry

Autokamera je i u nás za okny vozidel vidět stále častěji a není divu. Jde o velmi šikovného pomocníka nejen pro případ nehody. Tato má v hlavním těle dvě čočky, které se starají o pohled a záznam před a za ní. Tedy v prostoru před autem a v něm. Součástí balení je ovšem i dodatečná kamerka, která patří na zadní část auta. Díky ní je pak možné použít zařízení třeba i pro parkování.

Cena: 770 Kč

Elektrický zvonek na kolo GUB Q

Tato vychytávka by mohla přimět pořídit si zvonek větší množství cyklistů. Je totiž samozřejmě trochu víc “cool” než klasický kovový klobouček. Má čtyři různé verze signalizace a také volbu hlasitosti. Integrovaná 280mAh baterie má zvládnout až 180 dní provozu, případně 4 tisíce zazvonění.

Cena: 270 Kč

Voděodolná taška na elektroniku

Taška pochopitelně není určena do vody a při pádu do řeky by asi uložené věci dokonale neochránila. Nylonový povrch s lepším zipem se ale starají o nadstandardní ochranu proti vodě i prachu. Rozměry jsou 22,6 x 15,7 x 2,5 centimetrů.

Cena: 190 Kč

Náramek s USB-C kabelem

Skvělý způsob, jak mít s sebou neustále nabíjecí kabel k telefonu nebo další elektronice. V e-shopu jsou v nabídce čtyři různé barvy, ale momentálně je podle všeho k dispozici pouze bílá. Možná se to časem změní. Délka kabelu je 21 centimetrů.

Cena: 120 Kč

Extra slevy na GearBest

Sekce věnovaná speciálním slevám na eshopu Gearbest. Produkty jsou z pravidla ve výprodeji, ve slevové akci nebo jsou dostupné z českého (Fast-23) a polského (Fast-08) skladu. Nabídky níže mají zpravidla omezený počet kusů a omezenou dobu trvání. Proto pokud o ně máte zájem, tak neváhejte, platnost nebude trvat věčně. Při objednávání dražšího zboží zvolte vždy poštovné Priority Line (bývá zdarma a Gearbest to řeší tak, že při tomto typu dopravy posílá balík na svůj Evropský sklad a až z něj vám zásilku pošle, takže neplatíte žádné další poplatky).

Produkt Sklad Cena
Notebook Xiaomi RedmiBook 16 Ryzen 7 Čína 22 000 Kč
Notebook Xiaomi RedmiBook 16 Ryzen 5 Čína 18 000 Kč
Zastřihávač vlasů Enchen Čína 490 Kč
Sluchátka Xiaomi Redmi AirDots Čína 460 Kč
Chytrá žárovka Alfawise LE12 Čína 400 Kč
Chytré hodinky LEEHUR V8 Čína 300 Kč
Solární světlo Utorch se 160 LED Čína 270 Kč

Mrkněte i na předchozí tipy s pořadovým číslem 257, 256 a 255.

Je podle vás osvětlená cyklohelma užitečná?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)