5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #268: Minimalistické hodinky Sinobi

tipy-z-ciny-268-minimalistické hodinky Sinobi

Dnešní tipy budou speciální v tom, že dva z nich jsou téměř totožné. Jen v trochu jiné designové podobě a to pro muže a ženy. Jde o velmi originální minimalistické hodinky od firmy Sinobi. Dále si ukážeme zajímavou lampičku s bezdrátovou nabíječkou na noční stolek, grafický tablet připojitelný k mobilu a funkční dřevěný model promítačky, který si můžete (tedy spíš musíte) sami postavit.

Zásilky z Číny

Vzhledem k situaci, které čelí celý svět, se internetem šíří i spousta nepravd. Jednou z nich je, že Česká pošta nedoručuje zásilky ze zahraničí, respektive z našich oblíbených e-shopů. Není to ale pravda. Skutečnost je taková, že na naší straně je vše v podstatě stejné jako vždy. Na straně Číny je situace taková, že balíčky pro export do naší a dalších zemí budou opožděny z důvodů větší kontroly na třídících centrech, menších kapacit pracovníků kvůli karanténám a uzavřením některých leteckých a lodních přepravců, kteří naše balíčky dováží k nám. Oficiální vyjádření České pošty naleznete na jejich stránkách.

Minimalistické hodinky Sinobi pro ženy

Když jsem produkty této zahlédl, samozřejmě mě hned zaujal velmi originální minimalistický design některých hodinek. Tento model je dámský a dostupný v červené, bílé, černé a žluté barvě. Originalita a jednoduchost spočívá v tom, že na téměř kompletně černém kruhu je vidět pouze minutová ručička, zatímco o orientaci v hodinách se stará úzký výřez ve tvaru cípu. S něčím takovým na ruce se rozhodně budete vymykat.

Cena: 240 Kč

Minimalistické hodinky Sinobi pro muže

Tato pánská varianta se vyznačuje tím, že má prázdný “střed”, který obepíná několik kružnic. Vnitřní segmenty se postupně a celkem viditelně otáčejí po sekundách, zatímco hodinové a minutové ručičky jsou v podobě malinkých čárek umístěny na vnější kružnici. Ani s těmito hodinkami se nedá úplně snadno zapadnout. Jsou dostupné ve stříbrné, černé a modré barvě.

Cena: 390 Kč

Skládací a funkční model promítačky ROKR

Tuto modelářskou zajímavost jsme vám už ukazovali před několika měsíci ve chvíli, kdy ji s firmou ROKR uvádělo do crowfundingové kampaně Xiaomi. Teď už je 183dílná skládačka běžně k dostání. Skládání by mělo zabrat cca 4 hodiny a není k tomu potřeba lepidlo a ani žádné nářadí. Promítačka je funkční a na ukázku je přiložený 24mm film s 58 snímky. Jde o legendární němý skeč Charlieho Chaplina Modern Times. Světelný zdroj nepotřebuje žádné elektrické napájení, bliká jen pomocí točení kliknou.

Cena: 850 Kč

Stolní lampička s bezdrátovou nabíječkou

Máte telefon, který je možné nabíjet bezdrátově? A jak jeho energii doplňujete přes noc? Tipujeme,  že pravděpodobně máte stejný “problém” jako všichni ostatní a musíte mu hledat místo na nočním stolku vedle dalších věcí včetně lampičky. Pokud chcete alespoň tyto dvě věci sloučit v jednu a ušetřit trochu místa, nabízí se toto elegantní řešení za pár korun. Světlo nabízí škálu RGB a bezdrátové nabíjení je možné maximálním výkonem 10 W.

Cena: 570 Kč

Grafický tablet připojitelný na mobil

Patříte mezi kreativní duše, které si často jen tak kreslí? Případně vás prostě jen baví grafika, nebo máte rádi ručně psané poznámky? Z těchto i několika dalších důvodů by vás mohl zajímat grafický tablet připojitelný k mobilu, který poslouží jako větší přenosná plocha pro kreslení či zapisování perem. Přiložené pero je pasivní, tedy bez baterie, a má dvě programovatelná tlačítka. Velikost použitelné plochy je cca 16 x 10 centimetrů a tablet je vybavený čtyřmi tlačítky.

Cena: 610 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Xiaomi POCO F2 Pro 6/128 GB Čína 9 800 Kč
Honor 20 6/128 GB Polsko 6 900 Kč
Xiaomi Mi Note 10 Lite 6/128 GB Španělsko 7 900 Kč
Xiaomi Redmi 9A 2/32 GB Čína 2 300 Kč
Xiaomi Redmi Note 8T 4/64 GB Španělsko 4 200 Kč
Honor 9X 4/128 GB Španělsko 4 800 Kč
Huawei P30 Lite 4/128 GB Španělsko 4 900 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Můžete mrknout i na ty předchozí z minulých týdnů (ceny už ale nemusejí platit):

Koupíte si některou z doporučených věcí?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)