5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #267: Čelenka s reproduktory

tipy-z-ciny-267-bluetooth-celenka

V dnešních tipech se budeme opět věnovat zajímavým možnostem nabíjení, ale po delší době se vrátíme také ke sportování. Ukážeme si také zajímavý řemínek k Mi Band 5, herní držák s chlazením nebo zajímavé zadní světlo na kolo se směrovkami. TOP tipem je dnes každopádně čelenka s integrovanými Bluetooth reproduktory.

Zásilky z Číny

Vzhledem k situaci, které čelí celý svět, se internetem šíří i spousta nepravd. Jednou z nich je, že Česká pošta nedoručuje zásilky ze zahraničí, respektive z našich oblíbených e-shopů. Není to ale pravda. Skutečnost je taková, že na naší straně je vše v podstatě stejné jako vždy. Na straně Číny je situace taková, že balíčky pro export do naší a dalších zemí budou opožděny z důvodů větší kontroly na třídících centrech, menších kapacit pracovníků kvůli karanténám a uzavřením některých leteckých a lodních přepravců, kteří naše balíčky dováží k nám. Oficiální vyjádření České pošty naleznete na jejich stránkách.

Čelenka s Bluetooth reproduktory

Řešili jste někdy při běhání nebo jiném sportování, jak nakombinovat praktickou čelenku s poslechem hudby? Nebo jsou případně vaše sluchátka nevhodná ke sportování, protože vypadávají, nebo jsou jinak nepohodlná? Mrkněte na tuto čelenku, která má v sobě zabudované Bluetooth reproduktory. Pro poslech hudby při sportování nebo i obyčejné procházce díky ní nemusíte dávat sluchátka do uší. Čelenka disponuje standardem Bluetooth 5.0 a baterií, která vydrží osm hodin provozu.

Cena: 320 Kč

Nabíjecí stanice s 15 USB porty

Ať už pořádáte velkou party, festival, rodinnou sešlost nebo sportovní turnaj, může se v jeden moment sejít hodně lidí dychtících po nabití jejich telefonu. Než tahat spousty prodlužek různými směry, udělejte jim službu praktickou stanicí s patnácti USB konektory. Každý konektor nabízí maximální proud 2.4 A.

Cena: 2 100 Kč

“Šamanský” řemínek Tamister pro Xiaomi Mi Band 5

Uvedení nového chytrého náramku Mi Band 5 od Xiaomi spustilo novou vlnu shánění alternativních řemínků. Ty od starších generací totiž nepasují. Stejný řemínek jsme vám dříve doporučovali i pro Mi Band 3 a 4. Výrobce Tamister jej připravil i pro nejnovější generaci tohoto náramku.

Cena: 350 Kč

Herní držák mobilu s chlazením

Chtěli byste si užít mobilní hraní na trochu vyšší úrovni a otravuje vás obyčejné držení telefonu? A je váš mobil současně trochu přehřátý, když ho trápíte hraním? Zkuste zamáznout dvě mouchy jednou ranou s tímto šikovným, ale levným držákem s aktivním chlazením. Má vlastní baterii, která větráček zvládne pohánět 4-6 hodin.

Cena: 260 Kč

Chytré zadní světlo na kolo

Tento bezpečnostní prvek na bicykl má 64 diod a celkem hodně možností pro využití pro takový panel. Dokáže například automaticky rozpoznat brzdění, takže naplno rozsvítí diody červeně. Umí vysílat i varovnou infračervenou linii za kolo, podle které se pak řídí. Pozná také náklon kola, takže podle toho může blikat vlevo a vpravo. Uznáváme, to není úplně praktické řešení. Toto světlo nicméně nabízí i vytvoření vlastních obrazců.

Cena: 330 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Xiaomi POCO F2 Pro 6/128 GB Čína 10 000 Kč
Honor 20 Pro 6/128 GB Polsko 6 900 Kč
Xiaomi Mi Note 10 Lite 6/128 GB Španělsko 6 900 Kč
Xiaomi Redmi 9A 2/32 GB Čína 2 300 Kč
Xiaomi Redmi Note 8T 4/64 GB Španělsko 4 200 Kč
Honor 9X 4/128 GB Španělsko 4 800 Kč
Huawei P30 Lite 4/128 GB Španělsko 4 900 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Můžete mrknout i na ty předchozí z minulých týdnů (ceny už ale nemusejí platit):

Koupíte si některou z doporučených věcí?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)