Xiaomi testuje oficiální distribuci příslušenství v Evropě, dočkáme se také?

home-capacity-product

Čínská společnost Xiaomi stojí za vícero povedenými produkty, které jsou velmi oblíbené i mimo domácí čínský trh. Problémem zůstává, že oficiální distribuce v Evropě prakticky neexistuje a zakoupit přístroj této značky lze pouze z Číny, nebo se obrátit na některého z překupníků. To by se ale brzy mohlo změnit, společnost Xiaomi totiž zahájila beta test prodeje příslušenství v USA, Velké Británii, Francii a Německu. Již zítra bude přes oficiální obchod mi.com dostupná dvojice externích baterií (10400 a 5000 mAh), chytrý krokoměr Xiaomi Mi Band a nová uzavřená sluchátka. Jelikož zboží putuje rovnou z čínského obchodu, je potřeba počítat ještě s dalšími poplatky souvisejícími s přepravou a DPH. Prodej začíná již zítra, pro uživatele je připraveno omezené množství.

Xiaomi baterie 10 400 mAh

xiaomi baterie - obsah baleni

Zatím se sice čeští zákazníci oficiální distribuce nedočkají (pokud tedy nemají známé například v Německu), mohlo by to ovšem znamenat, že Xiaomi brzy nabídne oficiální prodej i do ostatních evropských států, což bychom samozřejmě uvítali. Otázkou tedy zůstává, co by to udělalo s cenami produktů. Nechme se překvapit.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)