Withings Activité – chytré hodinky s nádherným designem a výdrží 8 měsíců

Whithings Activité

Chytré hodinky dnes představují velmi oblíbené a hlavně rychle se rozrůstající příslušenství k mobilním telefonům. Na trhu už je spousta zajímavých modelů, ale téměř všechny trápí dva hlavní neduhy – slabší design a velmi krátká výdrž na jedno nabití. Withings Activité představují stylové chytré hodinky, které se pochlubí překrásným designem, velmi dobrým zpracováním a na baterii vydrží až 8 měsíců. Kde je háček, ptáte se?

Withings Activité - 2

Withings Activité především nejsou tak chytré jako jiné hodinky s vlastním systémem. Jejich hlavní úlohou je totiž sledování vaší denní aktivity a spánku a záznamy poté přenést do mobilního telefonu. Žádné čtení notifikací, navigace a další chytré funkce tedy nehledejme. V současné době je kompatibilní pouze systém iOS, ale to se podle tvůrců Withings Activité brzy změní. Tělo hodinek je vyrobeno z nerezové oceli a nechybí ani safírové sklíčko či kožený pásek. Hodinky jsou vodotěsné až do 50 metrů a nebrání se ani plavání. Baterie není nabíjecí, po vybití hodinek si ji ale hravě vyměníte doma. A cena za tento klenot? Ta je vcelku vysoká – 450 dolarů (cca 10 000 Kč).

zdroj: withings.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)