Menu

Vodafone představuje tři nové tablety včetně Vodafone Smart Tab II a čtyři nové smartphony

Společnost Vodafone se chce připravit na vánoční nákupy, a tak startuje nabídku sedmi telefonů za sedm korun a uvádí na trh nové tablety Vodafone Smart Tab II a dva modemy vlastní značky. K těmto modelům se nově připojí také tablet Samsung Galaxy Note 10.1 a čtyři nové smartphony značek Sony, Samsung a HTC.

Vodafone Smart Tab II 7″ a  Vodafone Smart Tab II 10″

Tablety z dílny společnosti Lenovo bude Vodafone prodávat pod označením Vodafone Smart Tab. K dispozici jsou opět dva modely, které se liší velikostí úhlopříčky, a zákazníci si tak budou moci vybrat mezi sedmipalcovým a desetipalcovým modelem. Větší zařízení nabízí Vodafone za standardní cenu 9 977 korun a menší za 4 977 korun.

Samsung GALAXY Note 10.1

Tento tablet od společnosti Samsung přináší na androidí scénu tablet, který se může pyšnit nejen vysokým výkonem díky čtyřjádrovému procesoru Exynos a 2 GB RAM, ale také díky stylusu S Pen, který dokáže proměnit tento tablet v kreslící plátno nebo pracovní nástroj. Vodafone nabídne standardní cenu 14 777 korun.

HTC One X+  64GB

Vylepšený model dosavadní vlajkové lodi společnosti HTC přinese 64GB vnitřní paměť, více výkonu a silnější baterii. Pozadu nezůstal ani systém, který povýšil na nejnovější verzi Android 4.1 Jelly Bean. U Vodafonu ho zákazníci pořídí za standardní cenu 14 177 korun.

Samsung GALAXY Note II

Druhá generace originálního tabletofonu disponuje displejem s technologií Super Amoled HD o úhlopříčce 5,5“, praktickým stylusem S Pen a  8MPx fotoaparátem. Vodafone jej nabízí za standardní cenu 15 777 korun.

Sony Xperia T

Jeden z vlajkových modelů Sony nabízí displej o úhlopříčce 4,6“, dvoujádrový procesor a 13MPx fotoaparát. V přístroji pracuje systém Android 4 a společnost Vodafone jej prodává za standardní cenu 11 977 korun.

Sony Xperia J

Elegantní telefon s 5MPx fotoaparátem, čtyřpalcovým displejem a Androidem 4 je určen spíše méně náročným uživatelům. Vodafone jej nabízí za  standardní cenu 5 977 korun.

 

Kromě toho Vodafone přináší zákazníkům dva nové USB modemy pro využívání datových služeb v počítači, Vodafone Mobile Connect K3772 a Vodafone Mobile Connect K4605. Navíc Vodafone v listopadu uvádí dva již dříve představené modely telefonů v nových barvách. Samsung GALAXY mini 2 pořídí zákazníci nově v černé a oranžové a Sony Xperia miro má nově bílou variantu.

zdroj: tisková zpráva

 

Komentáře

mikicz

mikicz

2.11.2012 17:26

“Vodafone Smart Tab II a Vodafone Smart Tab II”… jako vážně? Copypaste tiskové zprávy a i to jde pokazit?

//Díky za upozornění. S pozdravem J. D.

Tony

Tony

2.11.2012 17:58

tak za tú cenu sa bude musieť One X+ strašne dobre predávať u Vodafone.

smates

smates

3.11.2012 13:24

Hmm tak ty tablety podle parametru zadny terno nebudou.

uni

uni

4.11.2012 10:17

A jestlipak si Vodafon už všiml, že Honecomb není úplně aktuální sytém pro tablety…?

RSS (komentáře k článku)