Unikly snímky tabletu Nexus 10 – dočkáme se představení již tento týden?

Nexus_10_leak_LG_watermark

Představení nástupce Nexu 10 se s jistotou blíží. Poslední spekulace vzhlížejí k datu 22. listopadu, čili k nadcházejícímu pátku. To ale není vše. Na internet unikly snímky připravovaného tabletu. Vypadá to, že nepříliš loajální zaměstnanec britské Telefonicy poslal na internet snímek, který zachycuje Nexus 10 i s plánovanou cenou. Ta je na fotografii stanovena na 299 liber. Použitím aktuálních kurzů dojdeme po přepočtu k částce 9690,-, tedy mírně pod 10 tisíci. Cena je pravděpodobně za model s podporou 3G. Ze snímku můžeme vydedukovat i přítomnost nejnovějšího Androidu 4.4 – KitKat. Také se zdá, že reproduktory byly přemístěny ze stran na horní stranu zařízení.

nexus_10_leak_telefonica

Druhý obrázek, který se objevil na internetu, nám může napovědět o výrobci Nexu 10. Tím by, pokud vodoznak nelže, mohlo být LG. Připomeňme, že LG pro Google vyrobilo i nejnovější telefon řady Nexus – Nexus 5.

Nexus_10_leak_LG_watermark

Bez zajímavosti není ani fakt, že na obrázku se objevuje kódové označení LG – V510. Toto označení bylo ve spekulacích spojováno hlavně se zprávami o možné přípravě Nexu 8. Ten tedy buď vůbec neexistuje, nebo Google chce, abychom si to mysleli. Zda se všechny spekulace naplní, budeme vědět až po oficiálním představení. Třeba již v pátek.

Zdroj: TalkAndroid

Hlasujte pro nejlepší zařízení roku a jedno z nich může být vaše!

logo_tmava_cs_CZ

 

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)