Tipy na logické hry #6: Je tu pět super titulů, které doporučují naši čtenáři

logické puzzle hry Android 6

Rádi u her žhavíte mozkové závity do ruda a s radostí se stavíte před logické výzvy a hádanky? Nepotřebujete prohánět nadupaná auta, střílet po ostatních nebo takticky budovat města a vesnice? Tak to jste tady správně. Rozhodli jsme se vám přinášet redakční tipy na logické a puzzle hry pro Android. Nejde o žádný žebříček a výběr je čistě náhodný podle toho, jak nám přišly aplikace pod ruku. Jde o hry nové i staré, takže možná narazíte na titul, který už v telefonu sjíždíte celé roky. Tentokrát je pětice vybraných her kompletně poskládaná z tipů pod našimi předchozími články. Tímto děkujeme za vaše podněty a těšíme se na další. Neváhejte a pochlubte se se svými oblíbenými logickými hrami také…

Logické / puzzle hry pro Android #6

The Room

První hra z extrémně populární a cenami ověšené série, ve které vám dá zabrat řešení hádanek v jedné místnosti. Žhavení mozkových závitů doprovází excelentní hudba.

Framed

Představte si, že se kreslířovi zamíchala okýnka komiksu a hlavní hrdina kvůli tomu nemůže postupovat vpřed. V této hře máte ne starosti chronologické seřazování jednotlivých rámečků.

Monument Valley

Další hra, která posbírala všemožná ocenění. Spojuje zajímavé architektonické a fyzikální výzvy s poutavým příběhem, roztomilou grafikou a úžasnou hudbou.

Monument Valley
Monument Valley

Shadowmatic

Máte rádi stínohry? Udělat na stěně pomocí prstů psa nebo zajíce není nic extra těžkého, ale tato hra vám připraví mnohem těžší výzvy. Otáčejte předměty a vytvořte požadovaný tvar.

Shadowmatic
Shadowmatic

Mini Metro

Když je ve vašem městě metro a město se rozrůstá, mělo by metro s ním. V této hře si můžete vyzkoušet, jak těžké může být vytvořit efektivní síť funkčních dopravních spojů. Po pár hodinách či dnech hraní možná už nikdy nebudete nadávat na jízdní řády a spoje ve vašem městě.

Mrkněte také na první, druhý, třetí, čtvrtý a pátý díl našeho seriálu.

Máte vlastní tipy na logické a puzzle hry pro Android?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)