Tipy na logické hry #2: Zkroťte lasery, barvičky nebo nový Tetris

logické puzzle hry Android 2

Rádi u her žhavíte mozkové závity do ruda a s radostí se stavíte před logické výzvy a hádanky? Nepotřebujete prohánět nadupaná auta, střílet po ostatních nebo takticky budovat města a vesnice? Tak to jste tady správně. Rozhodli jsme se vám přinášet redakční tipy na logické a puzzle hry pro Android. Nejde o žádný žebříček a výběr her je čistě náhodný podle toho, jak nám přišly pod ruku. Jde o hry nové i staré, takže možná narazíte na titul, který už v telefonu sjíždíte celé roky. Do náplně dalších dílů se každopádně můžete zapojit i vy doporučováním her v komentářích. Tak pojďme na to. Toto je našich druhých pět tipů tohoto nového seriálu…

Logické / puzzle hry pro Android #2

2048

Před pár dny tomu bylo šest let, co tato legendární hra vyšla. Pokud vás nějakým zázrakem minula, tak vězte, že v ní jde o matematiku. Přesněji slučování kostek stejných hodnot po mocninách dvou až do dovršení…ano, správně…čísla 2048.

2048

Brain it on

V této hře jde o fyziku. V “místnostech” máte různé úkoly, které se většinou týkají různých přesunů a pohybů. První levely jsou jednoduché, pak máte velkou šanci se slušně zaseknout.

Brain It On! - Physics Puzzles
Brain It On! - Physics Puzzles

Laser Box

I tady je přítomna fyzika, ale vlastně jen na efekt. Vaším úkolem je různými rozbočovači a uzly nasměrovat laserové paprsky tak, aby rozbily požadovaný blok (nebo později bloky) s drahocennými kameny.

Laser Box - Puzzle
Laser Box - Puzzle

Yellow (a další zábavné barvičky)

O této sérii her jsme už u nás jednou psali a doporučoval ji také jeden z čtenářů u prvního dílu našeho seriálu. Úkol je ve všech levelech stejný – zaplnit celou obrazovku jednou barvou. V tomto případě žlutou. Způsob je pokaždé jiný a někdy to dá fakt zabrat. Vývojář Bart Bonte má na kontě i několik dalších barev.

yellow
yellow

Tetris

Tuto hru snad nemusíme představovat vůbec nikomu. Svět už spatřilo obrovské množství různých variací. A tato je aktuálně jediná oficiální s původním názvem v Obchodě Play. O převzetí této štafety jsme nedávno psali. Původně hra měla nést jméno Tetris Royale, vývojáři si to ale asi rozmysleli. Nebo se ještě nějaké změny dočkáme.

Tetris®
Tetris®

Mrkněte také na první díl našeho seriálu.

Máte vlastní tipy na logické a puzzle hry pro Android?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)