Tipy na logické hry #5: Geometrické kreslení či nekonečná oddechovka

logické puzzle hry Android 5

Rádi u her žhavíte mozkové závity do ruda a s radostí se stavíte před logické výzvy a hádanky? Nepotřebujete prohánět nadupaná auta, střílet po ostatních nebo takticky budovat města a vesnice? Tak to jste tady správně. Rozhodli jsme se vám přinášet redakční tipy na logické a puzzle hry pro Android. Nejde o žádný žebříček a výběr her je čistě náhodný podle toho, jak nám přišly pod ruku. Jde o hry nové i staré, takže možná narazíte na titul, který už v telefonu sjíždíte celé roky. Do náplně dalších dílů se každopádně můžete zapojit i vy doporučováním her v komentářích. Tak pojďme na to. Toto je páté vydání našich pěti tipů…

Logické / puzzle hry pro Android #5

Dig This!

V této na první pohled velmi jednoduché a oddechové hře jde o správně zvolenou cestu při kopání. Ale i takto snadný úkol může občas potrápit, když máte zvolit správnou cestu za maximálním počtem bodů.

Dig This!
Dig This!

Euclidea

V třetím díle našich tipů jsme vám už jednu geometrickou hru doporučovali. Jestli vás podobný styl baví a rádi hledáte kouzlo v různých tvarech, je to něco přesně pro vás.Ve více než 120 úrovních na vás čeká spousta výzev.

Infinity Loop

Tahle hra je nekonečná. A to doslova. Výzvy se spojováním uzlů totiž generuje umělá inteligence a ta má nevyčerpatelný počet možností. Princip je extrémně jednoduchý, ale i tak u toho můžete strávit hodiny a hodiny.

Infinity Loop: Relaxing Puzzle
Infinity Loop: Relaxing Puzzle

Unblock

Tuto hru možná znáte i v její fyzické podobě. Úkolem je posouváním dílků uvolnit cestu jedno vyvolenému, který se má dostat ven. Skvělé je, že ve hře můžete vyzvat i kamarády či náhodná hráče ze světa.

Unblock
Unblock

Flow Free

V této hře je vaším úkolem spojit puntíky stejné barvy a trasami zaplnit celé herní pole. Že to zní jako nuda? Až hru vyzkoušíte, možná změníte názor. Od stejného vývojáře jsou v Obchodě Play hromady dalších variací.

Flow Free
Flow Free

Mrkněte také na první, druhý, třetí a čtvrtý díl našeho seriálu.

Máte vlastní tipy na logické a puzzle hry pro Android?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)