Tipy na logické hry #4: Přijměte výzvu od matematiky, fyziky a gravitace

logické puzzle hry Android 4

Rádi u her žhavíte mozkové závity do ruda a s radostí se stavíte před logické výzvy a hádanky? Nepotřebujete prohánět nadupaná auta, střílet po ostatních nebo takticky budovat města a vesnice? Tak to jste tady správně. Rozhodli jsme se vám přinášet redakční tipy na logické a puzzle hry pro Android. Nejde o žádný žebříček a výběr her je čistě náhodný podle toho, jak nám přišly pod ruku. Jde o hry nové i staré, takže možná narazíte na titul, který už v telefonu sjíždíte celé roky. Do náplně dalších dílů se každopádně můžete zapojit i vy doporučováním her v komentářích. Tak pojďme na to. Toto je čtvrté vydání našich pěti tipů…

Logické / puzzle hry pro Android #4

Orixo

Hra založená na jednoduché matematice a vyplňování políček. Počítání a vyplňování čtverečků ve sloupcích a v řádcích je ze začátku úplná brnkačka. Jakmile ale dojde na překrývání jednotlivých linií, hra se stává čím dál obtížnější.

Orixo
Orixo

here

Here. Tady. Jako by někdo volal, ať ho najdete. A tato minimalistická logická hra je přesně na tomto principu založená. Vaším úkolem je v každém levelu najít či složit slovo “here”.

here - a puzzle game
here - a puzzle game

Rullo

Tady pět dostává slovo matematika. Tentokrát ale budete měnit hodnotu políček tak, aby vám seděly počty na okrajích řádků a sloupců.

Rullo
Rullo

Gravity box

Šťouchejte krabici do cíle. Zní to jednoduše? No…ze začátku je. Pak se ale stane tato fyzikální hra velmi zajímavou výzvou, u které se asi hodně zapotíte.

Gravity Box - Minimalist Physi
Gravity Box - Minimalist Physi

Zentris

Oficiálních i neoficiálních variant Tetrisu už tu bylo hodně. Jednu licencovanou jsme vám doporučili v jednom z minulých dílů. Teď máme tip na hru, která si propůjčuje základní mechaniku mizení kostek v řádcích, ale která se odehrává ve 3D prostoru. Velmi návykové.

Zentris 3

Mrkněte také na první, druhý a třetí díl našeho seriálu.

Máte vlastní tipy na logické a puzzle hry pro Android?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)