Telefony Galaxy S9 a S9+ se ukázaly v plné parádě. Design se měnit nebude

telefony samsung galaxy s9

Telefony Galaxy S9 a S9+ se oficiálně představí 25. února na veletrhu MWC. Do té doby se musíme spoléhat hlavně na spekulace a uniklé informace. Nyní máme díky Evanu “evleaks” Blassovi první pořádný pohled na chystané vlajkové modely. Design je hodně podobný telefonu z minulého roku.

Telefony Galaxy S9 a S9+ budou mít rozdílné fotoaparáty

Z obrázků se nedá shromáždit mnoho informací, nicméně Evan Blass říká, že klasický model bude mít displej o velikosti 5,8 palce, Plus verze pak 6,2″. V evropských verzích Galaxy S9 bude mozkem Exynos 9810, který u klasické verze doplní 4 GB RAM a 64 GB úložiště. Plus verze by měla mít 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti.

telefony galaxy s9 s9+

Hlavní rozdíl mezi telefony bychom ale měli vidět na zadní straně. Klasická verze Galaxy S9 totiž má mít jen jeden zadní fotoaparát, Plus verze pak obdrží duální fotoaparát. Podobně jako to má třeba Apple u svých iPhonů. Čtečka otisků prstů se také přemístila. A to pod fotoaparáty.

fotoaparat telefony galaxy s9

Z renderů je také vidět, že by telefony nemusely mít zaoblený displej po stranách. Nebylo by to nic podivného, obzvlášť když vezmeme v potaz, že nedávno představený model Galaxy A8 2018 se také zbavil zakřivení. Je ale také možné, že se jedná o render z dřívější fáze vývoje telefonu. Na oficiální odhalení si musíme měsíc počkat.

Jak se vám z renderů líbí telefony Galaxy S9 a S9+?

Zdroje: venturebeat.com, androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)