Telefon Vivo Xplay 3S – přijde brutální čínský stroj s 2K rozlišením a Snapdragonem 800?

vivo-x3-android-phone

Zhruba před měsícem jsme vás informovali o přístroji Vivo Xplay 3S, jehož vydání se blíží a podle dostupných informací to rozhodně nebude žádné ořezávátko. Nejvíce jsme mluvili o displeji, který nabídne úctyhodné rozlišení 2K (2560 x 1440 pixelů). Úhlopříčku sice stále nevíme, ale mohlo by se jednat o rozměr kolem 5 palců. Nově se na internet dostaly další informace, které se týkají hardwarové výbavy. Podle prvotních předpokladů bude model Xplay 3S pohánět čtyřjádrový Snapdragon 800, nově se odhaduje, že by to mohla být vylepšená verze MSM8974AB s vyššími takty. Zaujme také 3GB RAM paměť, Hi-Fi audio čip nebo podpora standardu USB 3.0.

Již představený model Vivo X3 se pyšní titulem nejtenčí telefon světa - pouze 5,6 mm Již představený model Vivo X3 se pyšní titulem nejtenčí telefon světa – pouze 5,6 mm

Oficiálně nebyly tyto specifikace potvrzeny, ale můžeme doufat, že se brzy oficiálního představení dočkáme. Otázkou samozřejmě zůstává, zda uživatel tak obrovské rozlišení u mobilního telefonu potřebuje. Už dnes se jemnost displejů mobilních telefonů vyšplhala na hodnoty, které lidské oko neocení.

Druhý problém může souviset s distribucí telefonu – vypadá to, že bude oficiálně pouze pro čínský trh. Nám tedy nezbude nic jiného, než si přístroj objednat přímo z Číny. I to je dnes možné.

zdroj: phonearena.com

Hlasujte pro nejlepší zařízení roku a vyhrajte jedno z nich! O čem je řeč? Android Roku 2013!

logo_tmava_cs_CZ

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)