Tablet Toshiba Thrive, první tablet od Toshiby s 3.1

toshiba nahledovy

Toshiba chystá svůj první tablet s Android 3.1. Na trh by měl dorazit letos v létě. V USA začíná předprodej již 13.6. v sítích prodejen Best Buy. Prodej v USA by pak měl být zahájen někdy v polovině července. Do Evropy se dostane nejspíš později, pokud vůbec.

Toshiba Thrive je klasický 10,1” tablet s rozlišením 1280×800 pixelů. Uvnitř narazíme opět na známou Tegru 2 a nejspíš 1 GB operační paměti RAM. Co je ale pro tento tablet zvláštní, je konektivita. Toshiba nabídne slot na klasickou SD kartu (nikoliv microSD), klasický HDMI (nikoliv mini nebo micro HDMI) a klasický USB port. O 3G zatím nebyla řeč, Wi-Fi je však samozřejmostí. Na přední straně pak bude 2Mpix kamera a na zádech pak 5Mpix bez přisvětlovací diody. Baterie bude vyměnitelná a výrobce slibuje nabití baterie na 90 % za jeden a půl hodiny.

Tablet bude nabízen ve třech variantách. První z nich bude mít 8 GB vnitřní uživatelské paměti s cenovkou 429 $, dále pak 16 GB za 479 $ a 32 GB za 579 $.

tabletfrontstrth

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)