Tablet NVIDIA Tegra Note 7 v českých obchodech, nabídne ho i Alza

TegraNote cover

Produkty od společnosti NVIDIA bývají v České republice již delší dobu nedostatkovým zbožím. Jak se zdá, tuto tradici by mohl pomoci změnit také internetový obchod Alza.cz, který dle tiskového prohlášení nově spouští prodej 7palcového tabletu NVIDIA Tegra Note 7.

Nvidia TegraNote cover

Tablet disponuje 7palcovým IPS displejem s rozlišením 1280 × 800 pixelů a čtyřjádrovým procesorem NVIDIA Tegra 4, taktovaným na frekvenci 1,8 GHz. Kapacita paměti RAM je v tomto případě 1 GB a kapacita vnitřního úložiště 16 GB. To je ale rozšiřitelné až o 32GB MicroSD kartu. Zadní fotoaparát má rozlišení 5 MPx a přední kamerka 0,3 MPx. O dlouhou výdrž se postará 4100mAh baterie. Celý tablet je poháněn operačním systémem Android 4.2.2 Jelly Bean.

[katalog post_id=”133453″ type=”badge”]

Tablet je dostupný v internetovém obchodu Alza.cz, kde ho lze spolu se speciálním stylusem sehnat za cenu 5490 Kč. Alza ovšem není jediným prodejcem, který v našich končinách tento zajímavý tablet nabízí. Podle serveru Heureka je k dispozici přibližně v deseti českých obchodech.

Vítáte lepší dostupnost tabletu NVIDIA Tegra Note 7?

Nezapomeňte se zaregistrovat na akci Android RoadShow 2014 a vybrat město, ve kterém si budete moci vyzkoušet novinky z oblasti mobilních technologií!

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)