Tablet HTC Quattro nepřijde dříve než v březnu 2012

htc-logo

Špatná zpráva pro ty, kdož netrpělivě čekají na připravovaný tablet HTC s kódovým jménem Quattro: Ježíšek vám ho určitě nepřinese. Na trhu se s největší pravděpodobností objeví o dost později, než se původně čekalo.

Server TechRadar přišel s informací (kterou převzal od řetězce Digitimes), podle které se čtyřjádrový tablet nezačne prodávat dříve než v březnu příštího roku. Kromě procesoru NVIDIA Tegra 3 by zařízení mělo nabídnout 1 GB RAM, 16 GB interní paměti, 10,1palcový displej s rozlišením 1280 x 768 px a technologii Beats Audio. Zmiňme také integraci cloudového úložiště Dropbox, 2Mpx fotoaparát, konektivitu přes Wi-Fi a/nebo 3G. Dá se předpokládat, že operačním systémem bude minimálně Android 3.x Honeycomb, i když samozřejmě ideální by byl Ice Cream Sandwich.

Na trh se blíží také Asus Transformer Prime, takže pozdější vydání tabletu od HTC by mohlo být přímo ukázkovým příkladem promarněné příležitosti. Usnout na vavřínech nemíní ani další konkurenti, takže Quattro bude mít v okamžiku zahájení prodeje výrazně obtížnější pozici.

Vzhledem k výše uvedenému termínu zahájení prodeje se dá předpokládat, že HTC bude chtít představit Quattro v únoru v rámci konference Mobile World Congress.

Zdroje: Android Phone Fans a TechRadar.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek