Klávesnice SwiftKey přichází s tématy ve stylu Material

swiftkey_material_ico

Autoři jedné z nejpopulárnějších alternativních klávesnic SwiftKey v noci na dnešek uvolnili do repozitáře grafických témat dva nové “kabátky”, do kterých lze tuto aplikaci převléknout. Zatímco minulý týden připravili sadu zábavných skinů, jež mají připomenout blížící se halloween, tentokrát potěší příznivce nového designového trendu Material. Pokud jste tedy uživateli klávesnice SwiftKey a/nebo vašemu oku lahodí styl uživatelského prostředí nového Androidu 5.0 Lollipop, budou se vám nová témata určitě líbit. Na výběr jsou světlé a tmavé provedení, jež budou dokonale ladit s Androidem 5.0 (použít je ale lze i na starších verzích systému).

Klávesnice SwiftKey přichází s tématy ve stylu Material Klávesnice SwiftKey přichází s tématy ve stylu Material

Vzhled nových skinů je čistý, elegantní a vypadá velmi příjemně na pohled. Každý lze přitom pořídit prostřednictvím nákupu v aplikaci za jeden dolar (v Česku 24,99 Kč), což není špatná cena. Nové vzhledy pořídíte v nastavení v sekci Témata, kde na záložce Témata najdete položky Material Light a Material Dark.

Světlé téma ve stylu Material Světlé téma ve stylu Material

Tmavé téma ve stylu Material Tmavé téma ve stylu Material

Komerční model klávesnice SwiftKey je postaven na takzvané “freemium” koncepci, což v praxi znamená, že samotná aplikace je zdarma, ale platí se za její doplňky a vylepšení. Vývojářský tým se tedy orientuje na vydávání grafických témat, která jsou placená, což je případ i těchto dvou novinek. Seznam skinů se přitom takřka neustále rozšiřuje a již nyní je na výběr skutečně široká paleta vzhledů.

SwiftKey Keyboard – bring your words to life

SwiftKey Keyboard - bring your words to life

Microsoft SwiftKey Keyboard
Microsoft SwiftKey Keyboard

Zdroje: Android Headlines, Phandroid, SwiftKey.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)