SoundHound dostává pořádný update pro tablety

unnamed

SoundHound, bezvadná aplikace, kterou mi seslal z nebes sám Bůh, protože teď už nemusím pro kolegu hledat, “jak se jmenuje ta písnička, kde zpívají tyhle slova…” a mám svatý klid. SoundHound je zkrátka šikovná utilitka, která dokáže při poslechnutí pár vteřin libovolné písničky analyzovat zvuk, odeslat dotaz na server a pokud máte štěstí a neposloucháte nějaký ultra-alternativní hipster song, získáte zpět detailní informace o dané skladbě, včetně slov a odkazu na YouTube.

nexusae0_2013-03-29-04.19.13

Drobný zádrhel byl v tom, že SoundHound nebyl vyloženě optimalizovaný na tablety a i na desetipalcovém displeji měl stejné rozložení jako na tříapůlpalcovém telefonu. Zkrátka nic moc. Naštěstí se už pár hodin vyskytuje na Google Play update, který oblékne tuto aplikaci do krásného tabletového hávu. Podstatně lépe je využit celý prostor velkého displeje a na nový SoundHound je radost pohledět.

U aktualizace je uvedeno, že kromě pár dalších menších úprav přináší i LiveLyrics – tato funkce prý dokáže zobrazovat text písně přesně podle toho, jak zrovna hraje. Jdu stahovat a jestli máte na tabletu SoundHound už nainstalovaný, měli byste určitě aktualizovat také. Stojí to za to!

SoundHound - Music Discovery
SoundHound - Music Discovery

 

Zdroj: Google Play

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)