Sledujte Óčko TV živě

No Image-02

Od středy je v Android Marketu dostupná aplikace Óčko TV, která nabízí živé i archivní vysílání stejnojmenné hudební stanice. Aplikace byla 14 dní nabízena exkluzivně v rámci Samsung Apps a nyní je už k dispozici všem uživatelům (a vedle Androidu existují aplikace také pro iOS a Symbian).

hi 256 0 81a8260a9f98b41664894bb5e74b4e625fb7bde9
Očko TV live
Mediawork group s.r.o.
Verze 1.0 (15. 6. 2011)
Velikost 469 kB
2.1+

lTfWI0I9lZAAAAAElFTkSuQmCC
Zdarma

Aplikace je poněkud náročnější (ve srovnání s podobnými aplikacemi ČT24 nebo CNN), při spuštění na HTC Wildfire s Wi-Fi trvá citelnou dobu, než začne vůbec reagovat, při pokusu o přehrávání živého videa dokonce celý proces opakovaně padal a pro nové spuštění bylo potřeba použít task killer, ale to může souviset i s tím, že na videostream se nedalo připojit (chybové hlášení o zdroji dat). O tomto problému se zmiňují také uživatelé v komentářích na Marketu, streamovací servery zřejmě mívají výpadky (nám se podařilo připojit zhruba po hodině).

Video je k dispozici v několika bitrate, v závislosti na vašem připojení (Wi-Fi, 3G, EDGE) byste tak vždy měli mít plynulý zážitek. Na pomalém připojení (GPRS) pak můžete využít alespoň audio. Před přehráváním videa se zobrazuje varování, že v datových sítích Vodafone je videopřenos úplně blokován.

Podělte se s námi v diskuzi, jak vám video funguje a na kterých telefonech a připojeních.

Roman Nepšinský
O Autorovi - Roman Nepšinský

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)