Samsung potvrdil, že letos vydá další vlajkovou loď. Bude to Galaxy Note 8?

vlajkovou loď

Společnost Samsung vydala své finanční výsledky z prvního čtvrtletí. Zajímavé je určitě to, že se vzpamatovala z průšvihu s Galaxy Note 7. Mnohem zajímavější nám ale přišla informace, že na druhou polovinu roku chystá novou vlajkovou loď.

Samsung tento rok vydá další vlajkovou loď

Firma ve zprávě potvrdila, že zatímco Galaxy S8 a S8+ byly dobře přijaty, tak už se dívají do budoucna na další vlajkový model. To v podstatě znamená, že se opět více začne mluvit o telefonu Galaxy Note 8. Ten je hlavním “favoritem”. Podle některých spekulací se nové Note zařízení kódově označuje „Great“. Po designové stránce by se pak měl přiblížit Galaxy S8.

„Společnost bude usilovat o udržení zisku díky prodejům modelů Galaxy S8 a S8+ a také vydáním nové vlajkové lodě v druhé polovině roku,“ stojí v prohlášení společnosti Samsung.

Dále také potvrdila, že uvedou do prodeje nové chytré telefony v nižší a střední třídě. Kromě této informace, se o Galaxy Note 8 rozpovídal i ředitel veletrhu IFA, který by rád uzavřel dohodu se Samsungem, aby se nový phablet představil právě na veletrhu IFA v Berlíně, ten se koná na začátku září.

Těšíte se na novou vlajkovou loď od Samsungu? Bude to Note 8, nebo úplně nová řada?

Zdroj: pocket-lint.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)