Samsung představil nové modely

samsung nahledovy

Ve středu, čili 16.3.2011 představil Samsung další telefony se systémem Android určené pro český trh, které pocházejí z tzv. GALAXY family. Jedná se o Samsung Galaxy mini, Galaxy Gio, Galaxy Ace. Všechny uvedené modely umožňují využití funkce All Share, která dovoluje výměnu informací skrz několik zařízení, jako jsou telefony, počítače, televizory, foťáky … . Co o těchto telefonech tvrdí Samsung?

Samsung Galaxy ACE

GALAXY Ace (S5830) Product image (1)

Samsung GALAXY Ace je určen pro ty, kteří sledují módní trendy. Se svým sofistikovaným designem byl Samsung GALAXY Ace vytvořen tak, aby byl jednoduchý a elegantní zároveň. Samsung GALAXY Ace nabízí zkušenosti prémiových modelů na kompaktním a pohodlném 3,5palcovém displeji HVGA. Samsung GALAXY ACE se vyznačuje 800MHz procesorem, hlasovým vyhledáváním a prohlížečem dokumentů ThinkFree.

Samsung GALAXY Ace se začne prodávat v Rusku a poté postupně i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se začne  prodávat v březnu 2011.

Samsung GALAXY Gio

GALAXY Gio (S5660) Product image (1)

Samsung GALAXY Gio se svým nadčasovým designem a vylepšenými funkcemi pro připojení k sociálním sítím je dokonalým přístrojem pro stylové mladé profesionály, kteří chtějí být neustále ve spojení s okolním světem. V názvu Gio, jenž je odvozen z italského výrazu pro „klenot“, se kromě toho odráží odolnost a dokonalost provedení s 3,2palcovým HVGA displejem. Samsung GALAXY Gio v sobě snoubí inteligenci a krásu, a potěší tak uživatele, kteří touží po chytrém telefonu, jenž nabízí to nejlepší z obou těchto světů.

Samsung GALAXY Gio se začne prodávat v Rusku a poté postupně i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se začne  prodávat v dubnu 2011.

Samsung GALAXY mini

GALAXY mini (S5570) Product image (1)

Samsung GALAXY mini je ideální první chytrý telefon pro moderní a společensky založené mladé lidi, kteří chtějí chytrý přístroj, jenž je stejně zábavný jako funkční. Tento mobilní telefon s výrazným blýskavě barevným proužkem po straně vám zajistí spojení se vším nebo se všemi, na kterých vám v životě záleží. Samsung GALAXY mini je ztělesněním vysoké produktivity a výkonu v kompaktním provedení a 3,14palcový QVGA displej mu dodává osobitost. Je to skvělý dárek pro začínající uživatele chytrých telefonů. Je vybaven 600MHz procesorem, nabízí hlasové vyhledávání Google™ a obsahuje také prohlížeč dokumentů Quick Office. Samsung GALAXY mini je zábavným a moderním společníkem, který vám pomůže obeznámit se s chytrými telefony.

Samsung GALAXY mini se v současné době prodává v Rusku a postupně bude k dostání i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se začne prodávat v březnu 2011.

Vybrali jste si nějaký?

Zdroj: tisková zpráva

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)