Samsung Galaxy S4 v luxusní verzi ze zlata a platiny

sgs4_gold_ico

Samsung rozdělil odbornou i laickou veřejnost na dva nesmiřitelné tábory: jeden kritizuje použití plastů s tím, že od telefonů za patnáct a více tisíc korun očekává i odpovídající vzhled, druhý naopak oceňuje nízkou hmotnost a některé další výhody, které “plasťáku” nelze nepřiznat.

V určitých kruzích se stal “etalonem postavení” iPhone – většina laiků totiž na první pohled pozná, co to je za telefon a alespoň rámcově zná jeho cenu. Proti tomu v rozmanitých řadách podobně vyhlížejících Samsungů i odborníci občas tápou.

Ruku na srdce: umíte si představit vrcholového manažera či ropného magnáta s bílým či černým “plasťákem”? Právě na tento segment trhu se rozhodli orientovat britští klenotníci z Goldgenie, kteří představili kolekci vlajkové lodi Galaxy S4 v ušlechtile vypadajících provedeních. Nabídka čítá variantu ze zlata, růžového zlata a platiny. Je zřejmé, že kritici jihokorejské produkce nebudou nad těmito modely lámat hůl s argumentem, že působí lacině – na první pohled totiž bude jasné, že majitel se pořádně plácl přes kapsu a drží v dlani pěkně drahou “hračku”.

Luxusní Samsung Galaxy S4 od Goldgenie Luxusní Samsung Galaxy S4 od Goldgenie

Zlatý nebo platinový mobil samozřejmě nemůže přijít v kartónové krabičce, takže aby byl pocit při rozbalování kompletní, bude telefon zabalen v krabici z dubového dřeva.

Telefon bude dodáván v krabici z dubového dřeva Telefon bude dodáván v krabici z dubového dřeva

To celé můžete mít za cenu od 2 600 do 2 700 amerických dolarů (cca 52 500 až 54 500 Kč). Pokud by vám tato suma připadala vysoká, vězte, že součástí dodávky je také doprava zdarma po celém světě. V ceně je samozřejmě také exkluzivní pocit, že patrně budete jedinými majiteli tohoto telefonu mezi svými přáteli a rodinou.

Luxusní Samsung Galaxy S4 od Goldgenie Luxusní Samsung Galaxy S4 od Goldgenie

Z hlediska technických parametrů se tato verze neliší od standardního modelu GT-I9505 s procesorem Qualcomm a podporou LTE.

Luxusní Samsung Galaxy S4 od Goldgenie Luxusní Samsung Galaxy S4 od Goldgenie;

Zdroje: Hi-tech@mail.ru, Android Authority a CNET.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)