One UI 2.0 prozrazuje příchod Samsung telefonu se 120 Hz displejem

120 hz displej samsung

Vysoké obnovovací frekvence displeje vidíme u smartphonů stále častěji a nyní se zdá, že dalším, kdo s touto funkcí přijde je Samsung. Ve skrytém nastavení v One UI 2.0, které je postaveno na Androidu 10 se totiž nachází nová možnost, která v podstatě potvrzuje blízký příchod 120 Hz displeje.

120 Hz displeje přitom nejsou úplně novou záležitostí. Společnost Razer je ve svých telefonech používá již několik let. V OnePlus 7 či novém Pixelu 4 zase můžeme nalézt 90 Hz OLED panel. Velkým paradoxem je, že velkou část displejů s vysokou obnovovací frekvencí, které používají konkurenční telefony vyrobil právě Samsung, avšak ve vlastním telefonu jej stále nemá.

Zatím není jasné, ve kterém Samsung telefonu nalezneme 120Hz displej jako první. Nejpravděpodobnější se však zdá chystaná vlajková loďSamsung Galaxy S11, která má být představena za tři měsíce na MWC v Barceloně.

Využili byste 120 Hz displej?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)