Menu

První pohled na tablet Lenovo K1 (video)

Tento rok jednoznačně patří Android tabletům. Jeden z těch, na které se určitě těšíte, je i K1 od firmy Lenovo. V redakci si s tímto krasavcem už nějakou  dobu hrajeme a připravujeme podrobnou recenzi. V komentářích nás můžete bombardovat otázkami a my Vám rádi odpovíme.

Tablet K1 je horkou novinkou, ale díky exkluzivnímu partnerovi MARSANN IT CZ si jej můžete osahat i vy. Nevěříte? Stačí navštívit pražské obchodní centrum Harfa a zajít do nově otevřené pobočky Lenovo.

Podělíte se s námi o Vaše první dojmy?

Video

 

Komentáře

Yama

Yama

27.9.2011 13:21

škoda že redaktoři neumí nastavit ostření na určitou vzdálenost. Koukat se každých 30 vteřin jak se video znovu zaostřuje je nepříjemný, chvilku to vypadá, že je to snad dokonce schválně :)

Ondrejg

Ondřej Gardavský 0

27.9.2011 13:40

Tento způsob umístění reproduktorů zdá se mi poněkud nešťastným – ve většině poloh, ve kterých tablet používám, bych si je nejspíš aspoň částečně zakryl. To je snad ještě horší než u Transformeru, kde se je zakrývám “jen” při držení spodní části boků – konstruktéři u Asusu tohle opravdu trochu nedomysleli, ti u Lenova však museli přímo něco kouřit :) O tom svědčí i to umístění sluchátkového výstupu na spodní straně. U Transformeru to lze obrácením o 180°jakžtakž vyřešit, ale ten má na rozdíl od tohoto tabletu jen minimum hardwarových ovládacích prvků – když obrátím tento tablet od Lenova, tak to home tlačítko najednou budu mít po levé ruce, což jakožto pravák nejspíš moc neocením…

madmucho

madmucho

27.9.2011 14:44

Už je v čr dostupny tablet T20 dnes jsem si ho objednával přes jeden nejmenováný eshop a je na cestě ke mě. Spíš mě zajima větší kalibr.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

27.9.2011 15:27

Yama:
Za přeostrování naší redakční kamery se omlouvám, je to vadný kus. Brzo jí ale vystřídá nový model, který už bude v pořádku.

Ondřej Gardavský:
Pravda ty reproduktory nejsou ideálně řešeny a člověk je v posteli často zalehne tabletem. Uvidíme, co na to řekne kolega, který tablet právě recenzuje.

madmucho:
To je určitě dobrá zpráva. Budeme rádi, pokud se o první postřehy s námi podělíte.

mickl

mickl

27.9.2011 15:30

Měl jsem tu možnost si osahat i ozkoušet na Lenovo Tour ale nijak se mi nelíbí,jak vzhledově tak zpracováním.Je to sice můj názor ale opravdu nic moc.O mnoho více se mi líbil druhý tablet Lenova,ten byl opravdu podařený i Android byl lepé přizpůsobený ,na K1 jsem zaznamenal pár lagů…

RSS (komentáře k článku)