Napište nám, který přístroj se vám líbí, a my jej otestujeme

xiaomi-mi4-vs–oneplus-one-9

Mobilní systém Android se stal fenoménem a jednotliví výrobci na nás chrlí obrovskou spoustu mobilních přístrojů, mezi kterými se již není snadné vyznat. Náš webový portál se pro vás snaží testovat všechna nejzajímavější zařízení, ale právě kvůli velkému počtu přístrojů se na některé – podle našich čtenářů – zajímavé kousky občas nedostane. Chcete ovlivnit, jaký přístroj budeme recenzovat?

Recenze

Pravidelně pro vás připravujeme rozsáhlé a detailní recenze zajímavých produktů, které se točí okolo systému Android. Všechny recenze naleznete v naší speciální stejnojmenné sekci.

Napište nám, který přístroj se vám líbí, a my jej otestujeme

Každý to jistě známe – před koupí libovolného přístroje se nejprve chceme ujistit, že naší investice a volby nebudeme později litovat. Papírové údaje zdaleka neprozradí vše a ze všeho nejvíc nás jako potenciální uživatele zajímají zkušenosti z praxe. Proto pro vás portál Svět Androida pravidelně recenzuje mobilní telefony, tablety, hodinky a další přístroje či příslušenství, které se systémem Android souvisí. Chcete se i vy sami podílet na tom, které přístroje či příslušenství otestujeme? Rozhodli jsme se vám dát jedinečnou možnost – ve dnešním článku můžete hlasovat pro zařízení, které vás zaujalo a chcete jej podrobit testu našich redaktorů. První tři zařízení poté na našem webu skutečně zrecenzujeme.

Nejzajímavější recenze

Náš portál vám pravidelně přináší recenze nejzajímavějších přístrojů či příslušenství, které souvisí s mobilním systémem Android. A jaké recenze vás za poslední půl rok zajímaly nejvíce?

  1.  Telefon Xiaomi Redmi 1S – čínská raketa za méně než 3000 Kč
  2.  Huawei Ascend P7 – supertenký krasavec s cenovkou na dietě
  3.  Telefon LG G3: vybroušená vlajková loď
  4.  Telefon OnePlus One – nedostupný rychlík za super cenu
  5.  Telefon Xiaomi Mi4 – prvenství na dosah
  6.  Sony Xperia Z3 Compact – konečně trefa do černého
  7.  Sony Xperia Z3 – dravec, který nastolil nový řád
  8.  Honor 6 (H60-L04) – povedený Číňan v převleku
  9.  Asus Zenfone 5 – levný telefon, který si zamilujete
  10.  Huawei Ascend Mate 7 – kovový krasavec se skvělou výdrží

Recenze

Pravidelně pro vás připravujeme rozsáhlé a detailní recenze zajímavých produktů, které se točí okolo systému Android. Všechny recenze naleznete v naší speciální stejnojmenné sekci.

přístroj huawei-ascend-mate-7-

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (43)