Menu

Premium členství – speciální soutěže a výhody pro věrné fanoušky

Pro naše věrné čtenáře, jako jste právě vy, jsme v roce 2013 spustili testovací režim Premium členství. Podařilo se nám od vás získat důležitou zpětnou vazbu. Na základě vašich názorů a připomínek jsme vyšperkovali výhody Premium členství, dostatečně vyladili a nyní nastal ten pravý čas pro spuštění ostrého provozu. Jdete do toho s námi?

Premium členství se řídí sloganem “Buďte nám blíž”. Za vaši důvěru a podporu vám chceme nabídnout být naší redakci blíže a cítit se u nás jako doma. Podílejte se na vývoji portálu Svět Androida a ovlivněte jeho další kroky. Právě pro vás jsme si připravili speciální soutěže, slevy a spoustu dalších výhod. Vaší podpory si vážíme, a proto vám ji rádi oplatíme.

Na základě vašich podnětů jsme vylepšili výhody tak, jak jste si sami přáli. Kromě soutěží a slev se můžete těšit také na zpestření offline akcí. Nejbližší akcí bude právě Alza Android RoadShow, na které určitě nesmíte chybět. Heslem “Buďte nám blíž” se chceme řídit naplno, a proto jsme si speciálně pro váš připravili vyhrazený komunikační kanál. Na vaše dotazy budeme odpovídat přednostně a co nejrychleji. Speciální formulář na dotazy se objeví po přihlášení v bočním panelu pod vaším profilem. Už teď se těšíme na první dotazy! Změn na webu ve prospěch Premium uživatele je ale více. Vytvořili jsme pro vás sekci “Moje Premium”, kde najdete přehled všech soutěží, slev a dalších aktualit a výhod pro Premium uživatele. Připravili jsme si pro vás i drobnosti v podobě virtuálních odznáčků, které můžete získávat za své Premium aktivity. Reklama je důležitý zdroj financí pro každý online portál jako jsme my. Premium uživatelů si ale vážíme natolik, že je reklamou nechceme obtěžovat, a tak jsme vám ji vypnuli. Chcete se odlišit od ostatních a podpořit oblíbený web? Pak právě pro vás, naše Premium uživatele, máme připravené speciální limitovaná trička, která jinde nekoupíte. Máte se na co těšit!

01-tshirt-mockup

Výhody Premium členství:

 1. Speciální soutěže pro Premium uživatele
  Speciálně pro Vás, VIP uživatele, budeme každý měsíc pořádat minimálně jednu soutěž o super ceny s Android tématikou.
 2. Prémiové výhody na offline akcích
  Každý Premium uživatel se může těšit na speciální výhody v různých podobách. Ať už se bude jednat o vstup do speciálních zón, občerstvení, časopisy a další drobnosti.
 3. Svět Androida bez reklam
  Jako bonus jsme pro Premium uživatele odstranili reklamy na webu :)
 4. Stránka “Moje Premium” s přehledem vašich výhod
  Všechny soutěže a výhody pro Premium uživatelé najdete v nové sekci “Moje Premium”. Již vám nic neuteče.
 5. Odpovídáme na vaše dotazy
  Na vaše dotazy odpovíme přednostně, nejpozději však do 24 hodin. Vaše dotazy můžete posílat pomocí speciálního formuláře, který uvidíte jako Premium uživatel po přihlášení (tuto funkci spustíme do konce měsíce).
 6. Pojďte s námi tvořit Svět Androida
  Svým názorem máte možnost ovlivnit vývoj projektu Svět Androida. Váš názor je pro nás důležitý. Také si nové funkce vyzkoušíte mezi prvními.
 7. Podpoříte projekt Svět Androida
  Svým Premium členstvím podpoříte projekt Svět Androida. Děkujeme!

Kolik mě to bude stát?

Premium ceník

koupit premium členství button

Aktuální stav vašeho Premium účtu

Dobrý den, 
Stav vašeho Premium účtu je: dočasně pozastaveny
Děkujeme, že nás podporujete.

Komentáře

Daniel Čermák

14.5.2015 20:06

Tak já nevím ale na stránce píšete 450 na rok a když kliknu na Koupit premium tak vidím cenu 200 na rok tak nějak nechápu ten rozdíl.

Navíc nechápu proč jde platit jen přes paypal. TO nejde použít jiné systémy? Supercash, GoPay, karta, převod z účtu atd.?

Wexter

Tomáš Očadlýgrafik 1

14.5.2015 20:19

Dan: Kdo by to kdy řekl, že si někdo bude stěžovat na to, že jsou ceny nižší než by měly být :)
PS: Co nechápete na tom, že se dá platit pouze přes PayPal? PayPal je jeden z nejbezpečnějších a nejrychlejších způsobů plateb. Zřídit si ho můžete zdarma a využívá se celosvětově, takže se toho dá využít i jinde.

Anoran

14.5.2015 20:22

Pro mě je zase zajímavý že mě web nerozpozná jako Premium uživatele přesto že ho mám zaplaceno na půl roku. A to od 16. Dubna 2015 alespoň že aplikace to rozpozná.

Wexter

Tomáš Očadlýgrafik 1

14.5.2015 20:25

Anoran: Napište nám na info@svetandroida.cz, do předmět napište “Premium účet nefunguje” a my se na to podíváme.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

14.5.2015 20:32

Anoran:
Prověřeno, napraveno navýšeno (bonus) :).
Systém který pro premium používáme trochu zápasil s updatem, ale už by mělo být vše OK. Díky za podporu.

Anoran

14.5.2015 20:36

Díky kluci, tohle je jedna z věcí které se mi na váš líbí. Rychlé reakce.

Petr Holý

Petr Holý

14.5.2015 20:36

Co je tedy v sekci Moje premium za clanky?

Vacinek

vacinek 0

14.5.2015 20:37

Já bych chtěl přidat pozitivní komentář, myslím si, že je na tomto webu vidět hodně práce a úsilí. Premium účet se mi zamlouvá a 200 Kč na rok je úplně v pořádku. Tak jen tak dál.

Trent

trent 0

14.5.2015 20:40

A když si předplatím dostanu konečně aplikaci, která bude k něčemu? Na rozdíl od té současné, která je k ničemu, vyjma čtení posledních cca 10 článků a to ještě bez obrázků a občas s nečitelně malým písmem.
A to vše s pěkným poučením, že s Pay pal na věčné časy a nikdy jinak. Že se člověk vůbec ptá, co? Po pravdě si říkám, jestli by nebylo od věci najít si nějakého “mluvčího”.
Je pardón, já to měl asi napsat do info mailu.

Wexter

Tomáš Očadlýgrafik 1

14.5.2015 20:47

Petr: v sekci Moje Premium budou všechny články, které se jakkoliv týkají Premium uživatelů. Upozornění na soutěže, slevy a další akce.
Trent: za lepší aplikaci si není potřeba připlácet. Je to jen otázka času a dobrého programátora. Nás ta aplikace také dost trápí, to si nemyslete, že ne. Aplikace bohužel nerostou na stromě a my máme docela vysoké požadavky na funkčnost. Na e-mail odkazujeme z toho důvodu, že tam patří dotazy tohoto typu, kde vám odpoví osoba tím pověřená.

Libor Foltýnek

14.5.2015 22:00

Úplně nerozumím, jaký je rozdíl mezi prémium účtem, co mám teď a tím novým. Mám předplaceno do února 2016, znamená to, že v únoru zaplatím místo 200 450 Kč, ale už teď budu mít ty samé výhody nového prémium?
Díky

Wexter

Tomáš Očadlýgrafik 1

14.5.2015 22:03

Libor: Přesně tak. Výhody nového Premium máte už teď.

Petr Rolf

14.5.2015 23:05

Až bude konečně plně funkční app, tak pak nad tím teprve začnu přemýšlet. Ta nutnost využívat jen web. přístup je mizérie.

Slanecek

slanecek 0

14.5.2015 23:22

Já webovou verzi používám i v mobilu, web je docela responzivní.

N/A

N/A

15.5.2015 5:41

Nějak mě to neoslovilo. Pardon.

Милан

Милан

11.11.2015 21:19

Škoda z Bulharska si ty slevy a výhody moc neuziju.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

12.11.2015 14:46

Милан: krom offline akcí, které jsou vázané na konkrétní místo, můžete čerpat všechny výhody premium členství

cardi

12.9.2017 16:09

adblock pa

myskaiva76

6.11.2017 12:17

.

nevimmcconnapsat

21.11.2017 20:17

Platit na netu za informace tohoto typu mě nějak nepřijde OK.

Milena

Milena 0

18.4.2018 20:40

Dobrý večer.
Vím že to sem nepatri, ale mohl by mi někdo poradit co to znamená když u WiFi se mi zobrazuje VYKRICNIK?
Kdyz mi tam naskočí tak internet nejde.
Děkuji za jakou kolové odpověď.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 18

19.4.2018 9:30

Milena:
Zcela výjimečně poradíme, ale jak říkáte nepatří to do této sekce.
Když na ikonce WiFi vyskočí vykřičník, znamená to, že sice k WiFi síti jste připojena (můžete komunikovat s ostatními na stejné WiFi), ale daní síť nemá připojení na internet, čili ani vy.

RSS (komentáře k článku)