Menu

Premium členství

Spouštíme BETA “Premium účty” + zaváděcí ceny

Vy, čtenáři, jste pro nás to nejdůležitější a nesmírně si vás vážíme. Pravidelně s vámi komunikujeme a nasloucháme vám. Je pro nás velmi důležité, abyste se u nás cítili příjemně a našli zde vždy ty nejzajímavější novinky ze světa Androida. Přestože pro vás každý den připravujeme v redakční kuchyni pořádnou porci zajímavostí, rozhodli jsme se těm opravdu věrným nabídnout něco navíc.

Založit, nebo aktivovat “Premium účet”

Premium členství

“Buďte nám blíž”

Připravili jsme pro vás tzv. “premium účty” – výhody, které přináší, nejlépe vystihuje jejich slogan “buďte nám blíž”. Za vaší důvěru a podporu vám chceme nabídnout pocit být naší redakci blíže a cítit se u nás jako doma. Podílet se na chodu portálu Svět Androida, ovlivňovat jeho další kroky, dozvědět se novinky dříve než ostatní, být zkrátka a jistě elitou v naší “VIP zóně”.

Výhody “premium účtu”

  1. Stanete se součástí VIP skupiny, které na projektu Svět Androida opravdu záleží a my vás za to budeme odměňovat
  2. Speciálně pro vás “premium uživatele” budeme pravidelně pořádat soutěže o hodnotné ceny, kde je mnohem větší šance na výhru
  3. Jen pro vás budeme dělat speciální srazy, kde osobně poznáte naše redaktory a dozvíte se perličky ze zákulisí
  4. Jako “premium uživatel” budete zviditelněni na webu Svět Androida pomocí komentářů premium widgetu.
  5. Jako první si budete moci vyzkoušet novinky, které pro vás neustále připravujeme. Teprve poté je zpřístupníme ostatním čtenářům.
  6. Vaše názory pro nás budou alfou i omegou při dalším rozvoji projektu
  7. Na základě vašich podnětů a návrhů budeme členství pravidelně rozšiřovat o nové funkce a výhody. Sami si zvolte, co by vás nejvíce potěšilo
  8. Pokud v budoucnu zavedeme placené akce Svět Androida, vy, naše elita, budete mít vždy vstup zdarma
  9. …a jako třešničku na dortu vám odstraníme z webu veškerou reklamu :)

“Premium účet, aneb buďte nám blíž”

Založit, nebo aktivovat “Premium účet”

Jak získat “premium účet”

Premium účet vám zpřístupníme/upgradujeme za symbolický poplatek a všechny výhody si můžete užívat okamžitě a bez čekání. Platba probíhá zcela automaticky. Na výběr máte platbu kreditní kartu (dočasně pozastaveno), nebo pomocí účtu PayPal.
Pokud nás chcete podpořit větší částkou (částka větší jak 5x premium účet na rok) a přesto zůstat v anonymitě, stačí když částku na podporu projektu převedete na účet “mBank 670100-2208316791/6210” a emailem nám pošlete jméno, pod kterým jste se u nás zaregistroval (info@svetandroida.cz). Děkujeme.

Máte jakýkoliv návrh jak vylepšit premiové účty? Budeme moc rádi, když se s námi o své názory podělíte. Slibujeme, že budeme bedlivě naslouchat.

TIP: výhodná koupě, zaplaťte si 10 měsíců a dostanete premium účet na celý rok(= dva měsíce ZDARMA).

Aktuální stav vašeho “Premium účtu”

Premium účty byly dočasně pozastaveny. Na nápravě intenzivně pracujeme a budeme vás informovat.

Stav vašeho premium účtu je:
Děkujeme, že nás podporujete. Informace a novinky o premium účtu zjistíte ZDE

výhody premium členství

Komentáře

Josef

Josef

2.3.2013 10:36

Paypal ani kreditku nemám. Takže nic :-(

Jiří

Jiří

2.3.2013 11:30

Nemám žádný účet ani kreditní kartu. Nešla by platba přes operátora.

Turzov

Turzov

2.3.2013 18:46

To dneska ještě existujou lidi bez kreditky? Kde to žijete? :-D

Sofie Gjuričová

Sofie Gjuričová

2.3.2013 23:18

Taky nemam kreditku! Neslo by to zaridit platbou pres mobil?

Karel

Karel

3.3.2013 11:12

Kdyby byla možnost platba Paysafecard, neváhal bych si premium účet zaplatit.

Martin Fanta

3.3.2013 18:28

Chystáte i upgrade vaší aplikace pro zařízení s Androidem, ve které bude zpřístupněn vámi inzerovaný obsah pro VIP členy? Děkuji

lejdynka

lejdynka

5.3.2013 21:19

takže když nechci být členem budu ochuzen?Myslím že to není správna cesta…

Šánoj

Šánoj

6.3.2013 2:09

Mám kreditku i paypal, ale žiji trvale v Anglii. Jde to zaplatit ze zahraničí. Jak?

Mates

Mates

6.3.2013 7:35

Tak to nejdůležitější jsem se nedozvěděl – lidová cena 20kč je za co? Za měsíc? To mi moc lidové nepřijde. Když chcete po někom peníze, musíte stručně a přehledně vysvětlit, kolik mne to bude stát.

banicek

banicek

6.3.2013 11:10

20kc na měsíc.? já nevím pro mě je to podraz. a nejen pro mě. na svět androida se dívám denně to nemůžu popřít. ale takhle no nevím. kdybych měl každému dávat peníze měsíčně za nake aplikace atd. tak bych asi na to neměl.

Čenda

Čenda

3.4.2013 0:17

Ahoj, bezhotovostní platby jsou zločin proti lidskosti páchný na obyvatelstvu a lidstvo na něj jednou dojede. Co třeba složenka? A s tou nejasnou cenou to je pravda. Říci cenu na rovinu to je fér, a banky to nedělají, proto nemám konta, ale mám peníze. Bude-li platba symbolická a na rok jsme domluveni.

Tomáš K

Tomáš K

16.4.2013 12:07

Platba kreditkou pozastaveno,paypal účet nemám a platba na účet banky zdlouhavé…..co dál jiný zbusob není prosím. nebo kdy bude moc platit přes kreditku.

Frantisek Stromokocur

Frantisek Stromokocur

5.6.2013 17:03

Odo mna nedostanete ani cent. Naco platit za nieco, co je inde zadarmo? Vid mojandroid.sk, androidportal.sk a mnoho dalsich. Dopadnete ako neslavne Piano.

jano pn

jano pn

13.1.2015 13:42

Ahojte
niečo mať a používať zadarmo to je také československé, za časopisy asi tiez nikto neplati…. každý si zaslúži za svoju pracu peniaze,
Chapem to ako pladbu za premiove sluzby (ako cd ku casopisu) ale súhlasím, že ste mohli jasne vysvetliť koľko a za čo, ale keď to upresnite možno to zaplatím na dotekomanii už som zaplatil, tak drzim palce :-)

josfa

22.3.2015 9:03

velmi komicke jak se tu pohorsujete nad 20 korunou ,nic denska neni zadarmo ani papir na hajzlu a to co to nepochopily ,je to dobrovolny prispevek a za ten dobrovolny prispevek dostanete jakysi bonus ,ti co to paltit nechteji ,tak preci platit nemusi ,proc bych ja ,ktery dobrovolne plati mel by v jedne rade se sockou a mit stejne sance ma jakoukoli vyhodu ,nechces ,neplat o nic vice tu nejde ,je to proste nadstandart a pokud budu podoprovat jajykykoli web ,tak je jiste ,ze bych o tom mel vedet a take je jiste ,ze nejake bonusy o proti neplaticum bych mel mit .Zalozte si svuj web a zadarmo ,lepe receno za svoje penize ,ale to se sockam nikdy nestane

josfa

22.3.2015 9:12

jeste zopakuji pro hnidopichy ,premium účet je dobrovolný !!!!

Dan

Dan

12.4.2015 13:38

Přesně jak řekl Jofsa když nechcete platit tak tam musí byt reklamy protoze to je z Velké většiny to co ten web a všechno kolem platí a když si ještě do toho zapnete nějakého ty debilní programy na potlačení reklam..tak s toho nic nemaj a Tim půjde kvalita webu dolů. .A když mám možnost nějakému webu přispívat na který se koukám každém den.. tak to udělám a když k tomu budu Mít ještě výhody tak to je jen dobrý bonus a 20kc snad není tolik…ale připojuji se k tomu ze by jste mohli závist platbu přes SMS je to rychlejší a mnoho lidi odradí právě ta forma platby. .

Mach4

Petr MišákAdministrátor 27

12.4.2015 15:53

Děkujeme všem za podporu. Ano, premium je dobrovolné jakožto drobný bonus k obsahu, který každý den produkujeme a nic vás nestojí.
Malý TIP:
Aktuálně budeme premium členství na základě vaších reakcí vylepšovat a drobně i zvyšovat cenu.

larety1

24.12.2015 17:05

Take bych uvítal možnost platby přes operatora. Jinak mi problém nedělá podpořit váš tým. Nedokážu si představit den bez vaší aplikace. Jen tak dále. Držím palce :-)

Renek11

renek11 6

23.1.2016 12:04

No nikdy nedělalo dobrotu začít dělit něco na placenou a neplacenou sekci. Já sám nepatřím mezi ty, kteří by nedali nějakou tu kačku na dobrou věc, pokud je to tak nastaveno od začátku fungování čehokoliv (důkazem je i to, že co se týká androidu, tak mám všechny placené aplikace zakoupeny).
Nicméně na zaběhnutém webu né každý uvítá, že to co dříve mohl třeba mít bez omezení, je najednou výsadou jen pro platící.
No zřejmě to máte promyšlené, ale myslím, že to není dobrá cesta pro tento web a bude to vyvolávat diskuze.

LubiCzech

23.1.2016 12:29

A není to jedno ?
Autoři webu se rozhodli, že někteří uživatelé jim budou sypat peníze do kapes hned 2x.
Jedni jsou nuceni koukat na reklamu (momentálně ukazuje Adl000ck 8 blokovaných reklam) a druzí musí koukat na reklamu a ještě jim za to platí ve formě premium :-)

Osobně mi to je jedno, jsou weby u kterých mám Adb00ck stále vypnutý, reklama tam je, ale neobtěžuje.
A pak jsou weby kde je furt zapnutý …

Takže jestli je nebo není nějaké premium je uplně jedno :-)

Boris Var Bahnhof

27.5.2016 13:45

Už jsem kdysi prémiový účet Měl teď musím platit?

Mach4

Petr MišákAdministrátor 27

27.5.2016 14:01

larety1: díky za podporu. Nebýt velké provize při platbě přes operátora samotnému operátorovi, zavedeme hned.
renek11: obsah nedělíme na placený a neplacený. Stále je vše free. Premium uživatelé mohou jen čerpat některé výhody navíc, které ale nejsou spojené s obsahem. Zde je to vše popsáno https://www.svetandroida.cz/premium-clenstvi
LubiCzech: a u nás máte adblock zapnutý, nebo vypnutý?
Boris Var Bahnhof: premium účet byl vždy placenou záležitostí

Tidkiuni

tidkiuni 4

29.5.2016 23:17

To je vše super, ale těch 20ká je za co, za měsíc?? Díky za odpověď. Nemám problém s platbou, ale je celkem podstatné říct za jaké období ta platba je!

Georges68

30.5.2016 8:47

Souhlasím s Martinem Fantou na 100%. Už by to fakt chtělo apk pořádně vychytat. Sice pozná, že jsem premium, ale kvůli každé prkotine neustále preskakuji mezi apkou a vaším webem v browseru, a to nejen kvůli premiovym záležitostem. U odkazů na YouTube to chápu, ale těch zbývajících 90% věci by melo byt řešeno přímo v prostředí aplikace! Tohle, občasný sloh a gramatické chyby úrovně ZŠ jsou asi mými jedinými výtkami (jinak jste dobří, kdyby ne, premium bych neplatil) – jenže ty již na můj vkus přetrvávají až příliš dlouho. Určité zlepšení v gramatice je sice znát, ale to, co se v některých článcích občas objeví, je ostudné, a neodpovídá standardům veřejného sdělovacího média…. (ach ta korektura….). Fandím vám, ale na těchto dlouhodobých nedostatcích by to vážně chtělo usilovněji zapracovat! Mějte se. Georges

Mach4

Petr MišákAdministrátor 27

31.5.2016 23:14

tidkiuni: členství se dá platit měsíčně a to je pak za částku 50, nebo pak na rok a půlrok, kdy to vychází cenově lépe jako celek.
Georges68: (předešlý nekorektovaný post jsem odstranil, tak jen informuji :)) díky za podněty, jsou pro nás hodně cenné a pomáhají projekt neustále zlepšovat. Nemá smysl se vymlouvat, aplikace je špatná víme to, ale bohužel je nad naše síly s tím něco udělat, co se týče chyb v článku, v drtivé většině vycházejí ještě před korekcí, tak aby byly co nejaktuálnější. Pokud je tedy čtete hned po vydání, čtete je dříve než korektor. Stále na celém procesu vylepšování publikace intenzivně pracujeme, přestože to navenek nemusí být tolik vidět.

Děkujeme za podporu.

RSS (komentáře k článku)