Ups. Z Amazonu unikla cena a datum prodeje Pixel Tabletu

Pixel Tablet datum dostupnost cena Japonsko Amazon

Už jen pár dní nás dělí od chvíle, kdy společnost Google ukončí dlouhé čekání a na své konferenci I/O představí nejen novinky v chystaném systému Android 14, ale také několik nových hardwarových produktů. Kromě ohebného telefonu Pixel Fold mezi nimi s největší pravděpodobností nebude chybět ani tablet s “originálním” jménem Pixel Tablet. Nejen jeho existenci potvrzuje omyl v japonské pobočce Amazonu. V tamním e-shopu amerického giganta se objevilo jak označení, tak i cena, dvě barevné varianty a datum zahájení prodeje.

Podle produktové stránky Pixel Tabletu, kterou Amazon Japan omylem zveřejnil (a pak zase schoval), bude zařízení k dispozici, alespoň v Japonsku, v barvách Hazel a Porcelain. Cena má být 79 800 jenů, což je v běžném kurzovním přepočtu cca 12 600 Kč. Na webu bylo také uvedeno, že plánované datum dostupnosti Pixel Tabletu je 20. června 2023. To by bylo týden před očekávaným datem vydání skládacího mobilu Pixel Fold, které má být stanoveno na 27. června.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké vychytávky očekáváte od Pixel Tabletu?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)