Oblečte svůj mobil a tablet do mahagonu!

mahagon_ico

Máte v kanceláři či obýváku knihovnu plnou knížek vázaných v kůži a neladí vám s ní plastový či hliníkový telefon a tablet? Co takhle obléci Androida do mahagonového dřeva? Díky společnosti dbrand již nemusí být tento nevšední požadavek pouhým snem. Precizně vyrobený potah imitující mahagon promění sériové zařízení v unikátní, možná až luxusně působící kousek (samozřejmě názor na takový vzhled je čistě subjektivní záležitostí).

Nexus 4 s mahagonovým polepem Nexus 4 s mahagonovým polepem

Samsung Galaxy S4 s mahagonovým polepem Samsung Galaxy S4 s mahagonovým polepem

Všechny “skiny” dbrand jsou vyrobeny z vinylu 3M, který nabízí vysokou odolnost a přesné rozměry pro jednotlivá zařízení. Po případném odlepení (pokud byste se náhodou k takovému kroku odhodlali) nezůstanou na povrchu žádné zbytky materiálu ani lepidla. Dbrand také na několika videích ukazuje, jak vinylové nálepky aplikovat.

How to Apply a dbrand 2013 Nexus 7 (FHD) Skin

How to Apply a dbrand 2013 Nexus 7 (FHD) Skin

“Nóbl” mahagonový potah je k dispozici pro Nexus 4, Nexus 7, Nexus 7 II HTC One, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S III a další telefony i tablety. Ceny se liší podle se zařízení – pro telefony jsou obvykle o něco nižší než pro tablety, záleží také na počtu nálepek. Některá zařízení totiž mají nálepku pouze na zadní stranu, zatímco u vybraných modelů se polepuje i předek. Orientačně lze počítat se sumou od 9 do 20 dolarů (170 až 380 Kč) plus tři dolary za poštovné.

HTC One s mahagonovým polepem HTC One s mahagonovým polepem

Nexus 7 II s mahagonovým polepem Nexus 7 II s mahagonovým polepem

Zdroje: Android Police, dbrand.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

samsung_manual_ico

Stahujte: manuál k Samsungu Galaxy S III

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později

Komentáře (16)