Menu

Nvidia TegraNote 7 – kopec muziky za málo peněz [recenze]

TegraNote cover
Nvidia TegraNote 7 – kopec muziky za málo peněz [recenze]
Ohodnoťte článek

Nvidia TegraNote 7, to je tablet s příznivou cenou a výkonem na rozdávání. Stejně jako má Google referenční tablet Nexus, tak má Nvidia TegraNote, který demonstruje možnosti procesoru Tegra 4. Pokud rádi hrajete hry, užíváte si multimediální obsah, hodil by se vám stylus a nechcete z kapsy vytáhnout příliš velkou částku, TegraNote by mohl být přesně pro vás.

TegraNote úvod

Obsah recenze

Obsah balení – nic navíc

Tablet k nám do redakce dorazil v krabičce s tradičními barvami Nvidie, tedy zelenočerné. Kromě samotného přístroje nechyběl adaptér pro nabíjení nebo uživatelský manuál. Sluchátka nebo nějaké další příslušenství přítomno nebylo.

Jak vypadá Tegranote 8

Vzhled a dílenské zpracování – decentní a plastové

Na první pohled TegraNote příliš nezaujme. Tablet je vyroben z plastu, přičemž na části zad má něco, čemu bychom mohli říkat „softtouch“ aneb pogumovaný plast. Bohužel z něj mám dojem spíše plastový a například u Nexusu 7 je „soft“ mnohem více. Displej o velikosti 7″ má na svědomí fakt, že se tablet nastojato pohodlně drží i jednou rukou. Samotné zpracování můžeme označit za kvalitní, nikde se nic nehýbe ani nevrže. Na přední straně najdeme kromě displeje i stereo reproduktory, které designově i umístěním připomínají telefon HTC One.

Jak vypadá Tegranote 10

TegraNotu nechybí plnohodnotný fotoaparát, jehož čočka je umístěna na zadní straně. Druhý fotoaparát se krčí mezi displejem a reproduktorem. Tlačítko pro zapnutí nalezneme na horní hraně tabletu.

Jak vypadá Tegranote 12

Zařízení nepostrádá ani microUSB konektor, zdířku na 3,5mm jack, microHDMI port nebo slot na paměťové karty. U něho nás překvapilo, že není chráněn žádnou krytkou. TegraNote se drží pohodlně, zaoblené hrany nijak neřežou. Širší rámečky u tabletů také kvituji.

Jak vypadá Tegranote 6

Hardware a displej

TegraNote je referenčním zařízením procesoru Tegra 4, který celou mašinku pohání. Jeho takt byl stanoven na 1,8 GHz. Procesoru sekunduje 1 GB operační paměti, což se na dnešní poměry nezdá příliš, ale nenechme se mýlit, TegraNotu výkon rozhodně nechybí a celý systém běží plynule. Co se úložiště týče, v přístroji najdeme vestavěnou paměť 16 GB, kterou můžeme rozšířit paměťovými kartami  až o 64 GB.

Displej nabídne 7 palců a rozlišení 1200 x 800 pixelů, což dává jemnost 215 pixelů na palec. Typ displeje je IPS LCD. Pozorovací úhly jsou perfektní, barevné podání spíše decentní. Nečekejte tedy ukřičené barvičky stylu Super AMOLED. Na první pohled si všimnete, že displej je extrémně lesklý a rád odráží své okolí. To k příjemnému koukání příliš nepomáhá, zvláště pokud je okolo hodně světla. Displej není Full HD, takže pokud patříte mezi ty, jež se ženou za co nejvíce pixely, TegraNote vás nepotěší.

Jak vypadá Tegranote 5

Hardware v bodech:

 • displej: 7″ IPS s rozlišením 1280 × 800 pixelů
 • procesor: Nvidia Tegra 4 s frekvencí 1,8 GHz
 • GPU:  ULP GeForce
 • paměť: 1 GB RAM, 16 GB vnitřní + slot na paměťové karty
 • fotoaparát: 5 MPx zadní, VGA přední
 • OS: Android 4.4 KitKat
 • GPS: ano, A-GPS
 • Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct
 • Bluetooth: 4.0 LE
 • NFC: ne
 • baterie: 4100 mAh
 • rozměry:  199 x 119 x 9.6 mm
 • hmotnost: 320 g
Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Test výkonu

Jako v každé recenzi, ani zde nesmí chybět test výkonu pomocí benchmarků. K testování jsme použili benchmark 3Dmark a AnTuTu. Tegra 4 má výkonu na rozdávání, což se nám potvrdilo. Během testu 3Dmark se FPS stabilně pohybovalo kolem 60 snímků.

3Dmark:

Tegranote recenze 25 Tegranote recenze 26

AnTuTu:

Tegranote recenze 20 Tegranote recenze 19

Herní výkon

TegraNote si s hrami opravdu rozumí. Jakby také ne. Pro testování jsme použili klasiku v podobě Real Racingu 3, jenž stále patří mezi nejnáročnější hry. Dále jsme vyzkoušeli Grand Theft Auto: Vice City a v neposlední řadě jsme si pokrájeli ovoce ve Fruit Ninja. Ten sice nepatří mezi nejnáročnější hry, ale při používání přiloženého stylusu se jedná o parádní zábavu. Ani v jedné hře se tablet nezadýchával a především nebyl nijak nepříjemně horký. Kdo tedy uvažuje o TegraNote jako o herním tabletu, můžeme ho ubezpečit, že cena/výkon je zde ve skvělém poměru. Dodejme, že k tabletu lze pomocí Bluetooth připojit konzolový ovladač. Herní zážitek tak může být ještě o pár stupínků lepší.

RealRacing 3:

Tegranote recenze 24 Tegranote recenze 23

GTA: Vice City:

Tegranote recenze 17 Tegranote recenze 16

Fruit Ninja:

Tegranote recenze 21 Tegranote recenze 22

Konektivita

Konektivita je dnes u tabletů na podobné úrovni, proto následující řádky pravděpodobně nepřekvapí.

Wi-Fi

Připojení k bezdrátovému internetu je dnes naprostý standard a zařízení bez Wi-Fi jsou téměř nepoužitelná. TegraNote v tomto ohledu v ničem nezaostává, nabízí konektivitu Wi-Fi 802.11 b/g/n a Wi-Fi Direct. Co se síly signálu týče, testovaný tablet si vedl velmi dobře a v místech, kde Nexus 7 2012 již připojení ztratil, TegraNote se stále držel – na druhou stranu například HTC One dosahuje ještě lepších výsledků.

Bluetooth

Modrý zub je též přítomen a to ve verzi 4.0 Low Energy. Během testovacího přenosu souborů nedošlo k žádné anomálii.

Mobilní data

Spousta tabletů se prodává ve více verzích, přičemž některé mívají 3G/4G konektivitu. U TegraNote tomu tak není a žádnou takovou verzi nenajdete. K mání je pouze Wi-Fi.

NFC

NFC není v zařízení přítomno.

GPS

V tabletu nechybí GPS modul pro určení polohy. Fixace bez připojení na Wi-Fi probíhala trochu pomaleji.

Baterie a výdrž

Baterie má kapacitu 4100 mAh, což vystačí na velmi dobrou dobu provozu. Při běžné zátěži (internet, wi-fi, synchronizace, občas hry, občas video) jsme se bez problémů dostali na tři dny. Video vydržel tablet v kuse přehrávat 10 hodin a pokud jsme hráli náročné hry, dostali jsme se zhruba na pět hodin, což je velmi solidní číslo. Tablet nabízí několik způsobů, jak lze optimalizovat výdrž baterie. V první řadě je to jednoduchá lišta, kde volíte mezi maximálním výkonem, vyváženým režimem, či úsporou baterie. Další možností je „dynamické podsvícení Tegra PRISM“. To umí snížit jas obrazovky a zároveň vylepšit barevnost pixelů, což má zaručit stejně pěkný pohled i za nižšího jasu. Úplně dramatické rozdíly jsme ovšem nepozorovali.

Tegranote recenze 14 Tegranote recenze 11

Uživatelské prostředí

Uživatelské prostředí se nese v duchu čistého Androidu, grafickou nadstavbu tedy nečekejme. Přesto zde najdeme několik rozdílů, díky přítomnosti stylusu. Ve chvíli, kdy ho vytáhnete ze zdířky (přístroj to automaticky rozpozná), objeví se vám vedle ikonek zpět, domů a správce úloh další dvě. První, s rukou a zámečkem, způsobí, že tablet bude reagovat pouze na doteky stylusu, nikoli vašich prstů. Druhá slouží k pořízení a následné rychlé editaci screenshotů. Pokud máte například zajímavou fotku, kterou byste chtěli poslat známému a ještě k ní přidat komentář, TegraNote to ve mžiku vyřídí. Výhodou je možnost pořídit obrázek jenom výseče obrazovky. Tato funkce se opravdu povedla.

Tegranote recenze 30 Tegranote recenze 31

Během recenzování k nám dorazila aktualizace na nejnovější verzi systému Android 4.4.2 KitKat. TegraNote tak běží na aktuálním softwaru, což je velmi příjemné. Co se samotné plynulosti prostředí týče, nemůžeme si stěžovat. Tablet má dostatek výkonu, aby se interface nikde nekousal a neškobrtal. Záseky nejsou na denním pořádku. Spouštění aplikací je  dílem okamžiku. Ze zamykací obrazovky se nabízí možnost tahem přejít rovnou k fotoaparátu nebo tahem zespoda do Google Now.

Jak je zvykem, na základní obrazovku si můžeme přidat různé widgety a zástupce aplikací. nVidia do základu nachystala pár velmi pěkných tapet, ze kterých lze vybírat.

Tegranote recenze 8 Tegranote recenze 7

Za zmínku stojí lišta s nastavením, kde oproti čistému Androidu přibylo pár ikonek. Jedna slouží pro rychlé nastavení úsporného režimu, dále lze vypnout/zapnout virtuální myš nebo spustit fullscreen mód. V takovém případě horní i dolní lišty automaticky mizí a lze je přivolat příslušným tahem ze spodní/horní strany obrazovky.

Tegranote recenze 35 Tegranote recenze 15


Klávesnice

Klávesnice je klasická, od Googlu, ničím pravděpodobně nepřekvapí. Psát můžete klasicky písmeno po písmenu, přičemž slovník T9 bude korigovat překlepy, nebo můžete psát tahem ve stylu klávesnice Swype. Oboje funguje celkem kvalitně, ale vzhledem k tomu, že v přístroji nemáme vybudovaný vlastní slovník, použitelnost jde dolů.

Tegranote recenze 5 Tegranote recenze 4

DirectStylus – další rozměr ovládání

TegraNote k vám dorazí spolu se stylusem, jenž je chytře schovaný v těle přístroje. Ve chvíli, kdy ho vytáhnete, přístroj to automaticky rozpozná. Skvělé je, že tablet rozpozná, kdy klikáte stylusem a kdy rukou, přičemž můžete zapnout režim, kdy doteky rukou nejsou rozpoznávány. To se hodí třeba v případě, kdy chcete psát a potřebujete si dlaň opřít. Po vytažení pera zařízení nabídne dvě aplikace, kde stylus využijete. První je Tegra Draw, druhá Write. K těmto dvěma můžete přidat libovolně další, o kterých si myslíte, že v nich stylus využijete.

Tegranote recenze 9 Tegranote recenze 32

Tablet umí rozpoznat, jak silně na displej tlačíte, a podle toho udělat tlustší nebo tenčí čáru. To oceníte především při kreslení v TegraDraw, kde můžete stvořit vskutku působivá díla. Co se psaní týče, přesnost rozpoznávání je dostačující. Psaní na tabletech či telefonech jsem nikdy nepřišel na chuť, možná proto, že můj rukopis není zrovna výstavní. Přijde mi to zkrátka nepohodlné, komu to však nevadí, může TegraNote směle využít. Musím říct, že třeba takový Fruit Ninja je se stylusem velká paráda.

Tegranote recenze 13 Tegranote recenze 1

Softwarová výbava

Vzhledem k tomu, že přístroj je dodáván s takřka čistým Androidem, nenajdeme zde ani příliš předinstalovaných aplikací. Za zmínku stojí aplikace TegraZone.

TegraZone

TegraNote si hodně lidí koupí kvůli hrám, což je naprosto adekvátní přístup. Aplikaci TegraZone můžeme označit za herní centrum sdružující jak novinky z herního průmyslu, tak tipy na zajímavé hry. Nejedná se o samostatný obchod, aplikace vás vždy odkáže na příslušnou stránku v Google Play. Pro fanoušky her se jedná o velmi užitečnou platformu.

Tegranote recenze 29 Tegranote recenze 50

Multimédia

Tablety jsou perfektní pro uchovávání všemožných audio či video souborů. Jejich velikost je tak akorát pro přehrávání seriálů někde v autobuse. Jak si TegraNote stojí při přehrávání videa či hudby?

Zvuk

TegraNote přichází se stereo reproduktory na přední straně, což uživatelé ocení při hraní her, poslouchání hudby či přehrávání videa. Reproduktory hrají slušně nahlas, ale jejich zvukové podání se mi příliš nezamlouvalo. Působilo na mě trochu zastřeně a basy nebyly moc výrazné. Pokud opět můžu srovnat s HTC One, které má rovněž reproduktory na přední straně, kvalita zvuku je o stupeň výše. Na druhou stranu u tabletu s cenovkou pod 250$ si vskutku nemůžeme stěžovat. Výstup do sluchátek je dostatečně hlasitý a běžným uživatelům bude naprosto stačit. Softwarové „zlepšováky“ typu BeatsAudio tu nenajdeme.

Video

Vzhledem k výkonnosti celého zařízení nepřekvapí, že si bez problémů poradilo i s Full HD videem. Ani audio ani video nijak nezadrhávalo. Bohužel se u videa hodně projevuje obrovská lesklost displeje. Když nejste v temné místnosti a nevytáhnete jas hodně vysoko, odlesky jsou hodně nepříjemné. Při testování jsme použili aplikaci MX Player. Kdo pozná z jakého seriálu je vyfocená scéna, získá zlatého Bludišťáka :)

Tegranote recenze 28

Fotoaparát a natáčení videa

Fotit tabletem mi přijde trochu zvláštní a asi nikdy nebudu jeho příznivcem. Vždy když si vzpomenu na lidi, kteří mávají na koncertu obrovským iPadem, přichází mi na mysl zkratka WTF. Jak to ale vypadá, výrobci to vidí jinak a fotoaparáty se ve spoustě tabletů zabydlely. TegraNote není výjimkou. Hlavní fotoaparát má rozlišení 5 MPx, zvládne natáčet Full HD video a disponuje funkcemi jako HDR. Zajímavostí je, že aplikace pro pořizování fotek vznikla ve spolupráci s Camera Awesome. To je aplikace běžně dostupná v Google Play, jež má kořeny na platformě iOS.

Tegranote recenze - prostředí fotoaparátu Tegranote recenze - prostředí fotoaparátu2

Fotky jsou na dnešní poměry průměrné kvality. Žádný zázrak se nekoná a viděl bych to spíše na použití v nouzi. Barevné podání nezaujme. Fotoaparát má problém pokud se na fotce objeví výraznější kontrast světlo/stín.

Ukázka fotek:

Jak fotí Tegranote14 Jak fotí Tegranote Jak fotí Tegranote1 Jak fotí Tegranote6 Jak fotí Tegranote5 Jak fotí Tegranote4 Jak fotí Tegranote3 Jak fotí Tegranote2 Jak fotí Tegranote9 Jak fotí Tegranote10 Jak fotí Tegranote11 Tegranote recenze 42

Ukázka videa:

Kde, kdy a za kolik?

Cena ve většině případů rozhodne, zda si daný výrobek koupíme či nikoliv. U TegraNote je tu ještě jeden problém. Bohužel zatím není dostupný v České republice. V zahraničí mívá tablet cenovku kolem 200$, což je opravdu perfektní cena. Když vezmeme v potaz, jak výkonná Tegra 4 je, fakt, že si plynule zahrajete nejnovější hry a dobře odladěný systém Android 4.4.2 KitKat, vyjde vám naprosto ultimátní poměr cena/výkon.

Resumé

TegraNote je rozhodně povedený kousek hardwaru. Za málo peněz nabízí opravdu hodně muziky. Jeho procesor Tegra 4 potěší především hráče, poněvadž nemá nejmenší problém ani s nejnovějšími kousky. Co se designové stránky týče, tablet není žádný zvláštní krasavec. Převládá plast a na zádech změkčený povrch „softtouch“. Černá barva ani nenadchne, ani neurazí, alespoň při „paření“ her v autobuse nebudete vypadat příliš extravagantně.

Jestli má tablet nějakou slabinu, je to displej, který je příliš lesklý a venku na slunci poslouží lépe jako zrcátko. To je velká škoda. HD rozlišení nemá na dnešní poměry kdovíjakou jemnost, ale v tom bychom problém neviděli. Barevné podání není špatné. Plusové body získává TegraNote za stylus, který je chytře ukryt v těle tabletu a je velmi užitečný. Nvidia pro něj připravila několik aplikací, kde ho můžete využít. Hodí se ale i při brouzdání internetem nebo kdykoliv, kdy zkrátka nechcete používat prst. Osobně jsme si ho oblíbili při hraní Fruit Ninja.

Co se výdrže na baterii týče, TegraNote vydržel během testu přehrávat Full HD video 10 hodin, při občasném používání a zapnuté synchronizaci jsme se dostali zhruba na 3 dny. Baterie má od nás pochvalu. Fotoaparát dobře poslouží pro zachycení momentek, díru do světa s ním ale neuděláte.

Pro úplnost naší recenze dodejme, že Nvidia neprodává TegraNote přímo pod svým brandem. Setkáte se tak s několika společnostmi, jejichž logo bude na zádech tabletu. Námi testovaný byl od Advent Vega. Mezi další patří Xolo Play nebo EVGA. Rozdílů mezi jednotlivými verzemi by mělo být pramálo.

Celkově zařízení poskytne ultimátní poměr cena/výkon, díky čemuž si jistě získá řadu příznivců.

+ Cena
+ Tegra 4 – vysoký výkon
+ Stereo reproduktory perfektní pro hry
+ Stylus 
+ Nejnovější verze Androidu
+ Výdrž baterie

– Příliš lesklý displej
– Nudný design
– Softtouch není úplně „soft“
– Aktuálně nedostupný v ČR

Komentáře

Beren

Beren

12.4.2014 7:01

Já nevím, ale tablet pouze s wifi, bez mobilních dat…
Mě to přijde, že je tím neskutečně snížená konektivita a mobilita přístroje. V místech bez wifi je pak využití poloviční.

z4chy

z4chy

z aplikace
12.4.2014 7:13

Beren: v mistech bez wifi mam u sebe vetsinou i mobil, takze neni problem sdilet mobilni internet pres wifi hotspot

Jan Pan

Jan Pan

12.4.2014 7:16

Tak kde se dá koupit?
To že není ke koupi v ČR zase tolik neva.

Michal_Ostrava

Michal_Ostrava

12.4.2014 7:37

Když to srovnáte s LG G PAD 8.3 který se aktuálně prodává za 6000,muselo by to být za cenu pod 5000 a to nebude.

lukefluke

lukefluke

12.4.2014 8:56

1gb RAM? To je dost malo.

Ganimoth

Ganimoth

12.4.2014 9:44

A Real Racing 3 stale na tegre nebezi na plne detaily (podivejte se na zrcatka). Takze stale se s tegrou asi tahne problem, ze s optimalizaci na ni tvurci prdi. Ale az tu cenu..

Michal323

Michal323

z aplikace
12.4.2014 9:54

Malá chyba v sekcii direct stylus- to se hodí, nie chodí :-) inak super recenzia, ale bludišťáka by som nedostal, tak mi niekto povedzte čo je to za serial:-) přišlo mibto trocha ako Arrow ale istý som si nebol. Nevedel by niekto o eshope kde bybsa táto hračka dala zohnať?

Matěj Machytka

Matěj Machytka

12.4.2014 10:11

Michal323:

Díky za upozornění :) Scéna je z mého oblíbeného seriálu Suits – určitě můžu doporučit!

mangekiu

mangekiu

z aplikace
12.4.2014 10:34

zkus te hru eternity warriors 3 a napište jestli zabere dost ram

bubble bum

bubble bum

12.4.2014 10:43

Tableticek vypada jak levne cinske tablety z dob Ipadu prvni generacicky, no.

A mobilni rozhranicko pro tableticek ? Dalsi kaminek urazu, no…

Trip

Trip

z aplikace
12.4.2014 10:50

Mohl být ve více verích. A kdyby udělali 10″ s full hd a perem tak by to byla pěkná konkurence pro Nota. :-)

mimar48

mimar48

z aplikace
12.4.2014 11:15

Nechci být hnidopich, ale tato věta: „Pokud opět můžu srovnat s HTC One, které má rovněž reproduktory na přední straně, kvalita zvuku je o stupeň výše.“ … je trošku matoucí. Z další věty pak z kontextu nejasně vyplývá, že spíš o stupeň níže.
Jinak dík za pěknou recenzi zajímavého přístroje.

Márty

Márty

12.4.2014 11:43

Jak již bylo řečeno…herní výkon tabletu určitě nechybí, nicméně optimalizace her ze strany vývojářů určitě ano…

Honza Dvořák

Honza Dvořák

z aplikace
12.4.2014 11:49

Musím říct, že mě TegraNote 7 mile překvapil.

mangekiu

mangekiu

z aplikace
12.4.2014 11:55

ja si počkám na tegra note 2 a tegrou k1

jaryn

jaryn

12.4.2014 12:03

z4chy – no a to je celkem mazec na vydrz obou zarizeni, wifi+data tluce mobil a wifi tluce tablet. kdyby to bylo all in one, tak „trpi“ jen tablet a je to nehlede na to ze do tabletu se da osadit kvalitnejsi vetsi antena. Ja uz takovy nesmysl kupit tablet bez 3G/LTE neudelam.

Pavel

Pavel

z aplikace
12.4.2014 15:27

@jaryn – Žije věc názoru. Já osobně mám tablet bez 3G a používám Wi-Fi hotspot na mém SGS III . Vim, je to kostrbaté ale funguje to skvěle a navíc se takto připojím i svým notebookem, tak zabiju dvě mouchy jednou ranou :-) Jelikož ale jsem v tomto případě v autě, kde mám pro přístroje napájení, tak není problém. Takto se připojovat pouze na baterie, to bych si dlouho nezasurfoval… :-)

Pavel

Pavel

z aplikace
12.4.2014 15:30

„To je věc názoru…. “ Píšu na tabletu, omlouvám se.

wortos

wortos

12.4.2014 18:19

tak a ted by me zajmalo jakto ze v Testu 1 v 3D marku měl tento tablet 92FPS když FPS jsou omezena počtem Hz obrazu vetsinou je to 60 .. ze by melo LCD 100Hz ? :)

bzum

bzum

12.4.2014 23:09

V benchmarcich se obvykle sync vypina, to by na tom potom vetsina novejsich zarizeni byla stejne a testovani by bylo trochu na nic. FPS nejsou omezena poctem Hz panelu, to nikdy neplatilo.

aBrick

aBrick

z aplikace
13.4.2014 0:16

michal323:aj mne na prvý pohľad prišlo ako arrow :D top serial,suits nepoznam,mrknem na to…a k článku,pomer cena vykon vyzerá skvelo

Dusan

Dusan

z aplikace
13.4.2014 0:21

Clanek nectu, nadpis staci.Osobne sem toto zarizeni v ruce mel.Je to krasne na papire,ale v realu hruza.Provedeni lacine a silene to je zalagovane.Displej totalni katastrofa.Bohuzel,myslel jsem,ze to muze byt povedeny tablet.

Pluto

Pluto

z aplikace
13.4.2014 5:29

Honza Dvořák : Bodejť by ne, když máte Tegra sekci, dokonce jste se spoluprací chlubili, bylo by divné ho hanit… XD

Jirka Kružík

Jirka Kružík

13.4.2014 12:59

Recenze pěkná, jen mě při většině recenzí u zařízení nesehnatelných na českém trhu pokaždé zaráží údajná cenovka (viz např. modely od Xiaomi apod.) Na podobné ceny jsem v zahraničních shopech nikde nenarazil, asi špatně hledám nebo co. Pro příště by se hodilo info, kde se to v zahraničí dá za takovou cenu koupit!

Petr

Petr

z aplikace
13.4.2014 16:30

Co mi tento sunt nabidne navic proti Nexus 7 2013?

Honza Dvořák

Honza Dvořák

13.4.2014 16:40

Pluto:
O tom to není :)
Fakt mě ten TegraNote překvapil. Kdybych si dnes vybíral podobné zařízení, tak bych se rozhodoval mezi TegraNote 7, Google Nexus 7 nebo recenzovaným Sony Xperia Z2 Tablet. Nejsem úplně fanda do technických specifikací, takže mě musí přístroj něčím oslovit :)

Petr

Petr

z aplikace
14.4.2014 10:04

@Honza Dvořák Můžeš být konkrétnější? Proti Nexu ani proti Z2 nemá z mého pohledu co nabídnout.

bckp

bckp

14.4.2014 10:08

No jo, málo pixelů, to se pak ukazuje rychlost :-D Nechápu proč výrobci rvou do mobilů rozlišení větší než FullHD, a na tabletech stejně jako na notebooku nechávají archaické 1280 respektive 1366, to mi opravdu hlava nebere… :/

Krakonos

Krakonos

14.4.2014 13:06

Za ty penize pekny…

Petr P.

Petr P.

16.4.2014 19:17

Zdravim kde se to da prosim obednat? ja sem sice nasel nejakou stranku kde to prodavaji i ze Smart Coverem kolem 5000,- ale nejsem si jist jestli se jim da verit

Patrik

Patrik

18.4.2014 12:54

Chtěl bych poprosit autora recenze, zda-li by mohl trochu blíže popsat funkci GPS u tohoto tabletu? Na netu to „trochu pomaleji“ označují obecně za tragické a někde se hovoří řádově až o desítkách minut.

anonforever550

anonforever550

14.3.2015 11:50

Petr: Víš že na Nexusy je jeden speciální virus? Díval jsem se na články a omylem na tohle narazil :)

RSS (komentáře k článku)