Novinky v aktualizacích telefonů

No Image-02

CyanogenMod 6.1 pro T-Mobile G2

Cyanogen na svém twitteru oznámil, že port CyanogenMod ROMky na T-Mobile G2 je hotov. Než ho však vypustí, je potřeba ještě trochu doladit věci okolo foťáku. Dočkáme se ale už brzy.

Rootovaná aktualizace Froya pro Motorolu Droid a Samsung Epic 4G

Na fóru My Droid World se objevila aktualizace, která do telefonu přináší Froyo build FRG83. Aktualizace v sobě obsahuje také povolený root přístup. Uživatelé, kteří se už pustili do instalace, hlásí bezproblémový běh této aktualizace. Zda-li je update kompatibilní s Milestone autor nezmiňuje.

Podobně je na tom Epic 4G, pro který je nyní také k dispozici rootovaná aktualizace na Froyo, která je založená na uniklé beta verzi oficiální aktualizace. Tento update na verzi Froya DJ29 přinesli vývojáři z xda, kde také lze najít návod.

Oficiální Android 2.1 akutalizace pro LG Optimus GT540

LG vydalo oficiální Eclair aktualizaci pro svůj méně známý telefon LG Optimus GT540. Update není OTA a je potřeba provést aktualizaci ručně. Vlastníte-li tento telefon, zamiřte na stránky podpory LG, kde najdete návod.

HTC Droid Incredible dostává aktualizaci opravující chyby

Majitelé telefonu Droid Incredible nyní dostávají OTA update, který opravuje chyby, vylepšuje některé funkce a přidává další market s aplikacemi – V CAST.

OTA aktualizace pro nové EVO 4G

Nový model telefonu EVO 4G, který se liší pouze softwarem a velmi drobně taky hardwarem, má problém s přední kamerkou. Ten by měl opravit právě vypuštěný OTA update. Nepřináší žádné nové funkce, jen opravuje několik chyb, včetně problémů s předním foťákem.

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později
Adobe-Updates-Flash-Player-for-Android-Devices

Adobe Flash Player 10.1 ke stažení

Zprávičky Petr Mišák Petr Mišák
1 min. uložit na později

Komentáře (0)