Nové tablety od Fujitsu

fujitsu-logo

Na internet unikl plán pro rok 2012 japonské společnosti Fujitsu, který obsahuje i dva nové tablety. První z nich nese označení “Mainstream Android Media tablet” a bude tak nejspíše mířit do segmentu tabletů s cenou kolem 10 000 Kč a útočit na modely Asus Transformer, Samsung Galaxy Tab nebo například Motorola Xoom. Tablet by se měl objevit někdy v červnu letošního roku.

Druhý tablet s označením “New detachable Performance Slate” bude mířit výše, na obrázku je dokonce vidět odpojitelná klávesnice a tablet se tak podobá konkurenčnímu Asus Transformer Prime. Z plánu není patrné, jaký operační systém vlastně ponese, jestli Android, nebo zbrusu nové Windows 8. Dokonce se spekuluje, že tablet bude vybaven oběma systémy v dualbootu (nainstalované oba systémy s možností přepínání). V tomto případě by mohl být vybaven nejnovější verzí Androidu – Jelly Bean.

fujitsu_roadmap_2012

Jste zvědaví, jaké modely nakonec Fujitsu představí? Jak se těšíte na operační systém Windows 8 na tabletech?

zdroj: talkandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)