Nexus Q: Po jednom dni vyprodáno!

nexusq-ico

Teprve předevčírem se multimediální centrum Nexus Q objevilo v obchodě Google Play “skladem”, nicméně stačilo 24 hodin, a jeho dostupnost je opět v rámci týdnů. Je otázkou, zda za to může neočekávatelně velký zájem zákazníků a první série byla kompletně vyprodána, nebo jestli se jedná o nějaké problémy při výrobě. Zájemci, kteří s koupí “magické koule” váhali, musí nyní počítat s čekáním mezi dvěma a třemi týdny, než jim zboží bude odesláno.

V e-shopu je nyní u tohoto zařízení uvedeno: “SHIPS SOON Ships in 2 – 3 weeks. Applicable shipping and taxes calculated at checkout. Learn more›”

Zájemci musí nyní počítat s čekáním mezi dvěma a třemi týdny, než jim zboží bude odesláno.

Zájemci musí nyní počítat s čekáním mezi dvěma a třemi týdny, než jim zboží bude odesláno.

Vypadá to, že nová zařízení řady Nexus se díky správnému načasování a marketingu těší velkému zájmu.

V Česku se sice Nexus Q neprodává (a asi se ani jen tak prodávat nebude), nicméně naše redakce ho již měla zapůjčený k testu a kolega Dolejš připravil podrobnou recenzi – viz Nexus Q – multimediální koule do Vaší domácnosti.

Zdroje: Talk Android, Android Headlines.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)