Nexus 7 by se mohl v Německu začít prodávat již 3. září

nexus-logo-netovinky

O produkty řady Nexus je vždy veliký zájem, neboť slibují péči přímo od Googlu, což znamená, že se tato zařízení dočkají vždy nejnovější verze čistého systému Android. Nexus 7, první tablet od Googlu, vzbudil vlnu nadšení, neboť za 199 dolarů nabízí americkým zájemcům vynikající výkon a zpracování. S dovozem a cenou v našich končinách je to však horší a stále u nás k mání není. Lépe by na tom mohli být němečtí sousedé, kde by se Nexus 7 mohl začít prodávat už 3. září. Tuto zprávu přinesl německý web AndroidNext. K dostání by měl být 16GB model s cenou 249 euro (cca 6200 Kč), i když to nemusí být finální cenovka.

Nexus71

Začátek prodeje v Německu sice nemusí nutně znamenat, že by se tento přístroj brzy objevil na pultech našich obchodů, dovoz z Německa je však o mnoho jednodušší než si nechávat tablet od Googlu posílat přes oceán.

zdroj: phandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)