Nexus 6 má problém, uživatelé hlásí odskakující zadní kryt

Nexus 6 zada

Nexus 6 je telefon vzešlý ze spolupráce společností Google a Motorola s Androidem ve své nejčistší podobě na palubě. Tento smartphone se zatím stačil podívat jen na několik vybraných trhů, což z něj ve mnoha případech činí přinejmenším obtížně dostupné zboží. Některým zákazníkům, kterým se již poštěstilo Nexus 6 zakoupit, teď však kazí radost z nového telefonu nepříjemný problém. Uživatelé na internetu poslední dobou hlásí, že u jejich Nexusu 6 došlo k odchlipování zadního krytu, který je jinak k tělu napevno přilepen. Jeden z uživatelů Redditu, kterého tato vada postihla také, se rozhodl přijít celé záležitosti na kloub. Zjistil, že problém tkví v nafukující se baterii, ta tlačí na zadní kryt a tím pádem má na svědomí jeho odskočení. Někteří uživatelé situaci komentují s tím, že si rozpínající se baterie všimli po pár týdnech, jiní zase tvrdí, že problém zpozorovali již po prvním vytažení telefonu z krabice.

Zástupci Motoroly na Twitteru reagovali na stížnost jednoho z takto zasažených uživatelů s tím, že se s “několika” podobnými případy již setkali. Vzhledem k tomu, že se jedná o výrobní vadu, měla by Motorola vadné kusy bez problému vyměnit za nové. Nafukující se baterie mohou představovat i potenciální nebezpečí, jelikož v krajním případě hrozí až jejich exploze.

Nexus 6 fail

 

Zdroj: AndroidAuthority.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (33)