Nexus 5 jako 3D model – prohlédněte si ho ze všech stran!

nexus5_3d_ico

Americký mobilní operátor Sprint, ale i další prodejci, na svých webových stránkách často publikují nabízené telefony vyfocené ze všemožných úhlů, aby si je zákazníci mohli prohlédnout doslova ze všech stran. Právě na základě obrázků nalezených včera na webu Sprintu se nyní můžeme podívat na očekávaný Nexus 5 ze 360stupňové perspektivy. Obrázek je ve formě animovaného GIFu a podívat se na něj můžete právě zde (animace by měla začít po klepnutí na obrázek).

Nexus 5 jako 3D model Nexus 5 jako 3D model

Chcete-li více interakce, pak doporučujeme podívat se na sketchfab.com.

Jak sami vidíte, jedná se o bílou variantu, nebo přesněji verzi s bílými zády (Alexander Maxham ze serveru Android Headlines vzhled přirovnává k sušenkám Oreo ;) ).

Oficiální oznámení Nexusu 5 je očekáváno doslova každým dnem – smíříme-li se s tím, že nebude pořádána klasická tisková konference, pak prvním uváděným termínem je již tento pátek, dalším často diskutovaným datem je 5. listopad.

Nexus 5 vyrábí pro Google LG, bude mít 4,95″ obrazovku s rozlišením 1080p a procesor Qualcomm Snapdragon 800, kterému budou sekundovat dva gigabajty operační paměti. Dále můžeme počítat se 16 či 32 GB interního úložiště (dle všeho bez možnosti rozšíření paměťovou kartou) a 2300mAh baterií.

To rozhodně není špatná konfigurace na telefon, který v zámoří pořídíte za nějakých 350 dolarů, tedy v přepočtu asi za 6 600 Kč. Jde o zhruba poloviční či ještě nižší sumu ve srovnání se Samsungem Galaxy S4, LG G2, Samsungem Galaxy Note 3, HTC One a dalšími vlajkovými loděmi velkých výrobců. Nespornou výhodou Nexusu jsou také rychlé aktualizace operačního systému přímo od Google, bez zdržování výrobcem či operátorem.

Zdroje: Android Headlines, Droid Life, Phandroid, Droid Life a Android SPIN.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)